• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

XIX Gdyński Nocny Przejazd Rowerowy z widokiem na.. (2 opinie)

Po raz dziewiętnasty Gdynia rozświetli się setkami lampek rowerowych. Rok temu w czerwcu minęło 10 lat, gdy przejechaliśmy pierwszy raz - i cały czas są nas setki! Tradycyjnie w pierwszy weekend wakacji zapraszamy na Gdyński Nocny Przejazd Rowerowy! To propozycja dla osób, które chcą spędzić noc na podziwianiu śpiącego miasta z perspektywy podróży rowerem, na rozmowach z osobami o podobnych zainteresowaniach, pozytywnym zakręceniu oraz przyjrzeniu się niepowtarzalnemu klimatowi okrytych nocą widoków na panoramę miasta.

UWAGA! START i META - przy Polsat Plus Gdynia Arena
UWAGA2! Drugi raz razem partnerem wydarzenia jest Decathlon Trójmiasto ... w ogłoszeniach będą szczegóły... BARDZO CIEKAWE.

Będziemy podróżować ulicami, ścieżkami rowerowymi, gdzie w wielu miejscach jedynym źródłem światła będą światełka naszych rowerów oto główne powody, dla których warto 22 czerwca (sobota) od godziny 21:00 być razem z nami przy Polsat Plus Gdynia Arena.

Wyjazd planowany jest chwilkę po godzinie 21:00. Będzie to również miejsce zakończenia.
Trudność trasy zostanie dostosowana tak, aby mogły w niej uczestniczyć całe rodziny. To świetny pomysł na wspólne spędzenie pierwszego weekendu wakacji szkolnych! Jeździmy dla przyjemności i bez pośpiechu, a przede wszystkim bezpiecznie. Godzina zakończenia przejazdu zależy od wielu czynników, w tym pogody, ilości uczestników, a także ich kondycji i chęci.

Każdy bierze udział w przejeździe na własną odpowiedzialność i sam dba o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Apelujemy o rozwagę i zwrócenie szczególnej uwagi na bezpieczeństwo zarówno swoje i jak pozostałych (konieczne jest posiadanie działających świateł zarówno z przodu jak i z tyłu).
Jako organizatorzy będziemy otwierali i zamykali kolumnę podróżujących - prosimy o stosowanie się do próśb i zaleceń organizatorów.

Jeśli chcesz popatrzeć nocą na Gdynię z pustych ulic, wśród migających światełek rowerzystów, jeśli chcesz poznać klimat nocnego przemierzania miasta na rowerze zapraszamy, przyjedź.

Opinie (2)

 • Opinia wyróżniona

  no wreszcie jest informacja (1)

  • 1 0

  • informacja drogą szeptaną była znacznie wcześniej
   co powoduje że trojmiasto.pl jest zbędne
   a jako niepotrzebne, zniknie, cbdu

   wcześniej była m.in. informacja dekatlonu.
   ale jeśli ich "pakiet startowy" nie zawiera peleryny,
   ani błotnikow z chlapaczami, to niewielu przciągną

   • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl