Aktywnie po godzinach - oferta

Akrobatyka z Arkiem Szynal | Akademia Artystyczna

Organizator Akademia Artystyczna mapa
Miejsce Gdańsk, al. Grunwaldzka 355
Grupa wiekowa młodzież, dorośli
Informacje dodatkowe wejscie na kartę multisport
www https://akademiaartystyczna...
Termin Cena
  • do 24.06.2022 - piątki, godz. 17:00
  • od 110 do 110za karnet

Zapraszamy na zajęcia z Akrobatyki dla dzieci i młodzieży z akrobatą i trenerem gimnastyki sportowej Arkiem Szynal w Akademii Artystycznej! Zapraszamy na zajęcia w każdy piątek :)

PIĄTEK:
Akrobatyka Open: 17:00
Akrobatyka Advance: 18:00
Akrobatyka Open: 19:00
_____________________________________________________________________

Arkadiusz Szynal - trener gimnatyki sportowej, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, zdobywca wielu medali w lekkoatletyce. Jego serce w pełni pokochało akrobatykę, którą trenuje już od ponad 14 lat. Był samoukiem i już jako nastolatek występował na większych i mniejszych wydarezniach kulturalnych. Studia ukierunkowały go zawodowo. Jego bardzo dobre przygotowanie techniczne i zdolności gimnastyczne oraz cyrkowe zostały docenione na deskach m.in. Teatru Muzycznego w Gdyni, w takich sztukach jak: "Notre Dame Dr Paris", "Wiedźmin", "Sylwester Online", "Koncerty Sylwestrowe- Rewia 70 & France".

Swoja sceniczną drogę kontynuuję w nowej roli Musicalu Belweder Antropon w Teatrze Młodych. Od prawie 2 lat Arek trenuje również na "Cyr Wheel" - kole cyrkowym, które jak mówi: "zbudował sam, bo zawsze chcial sie tego nauczyć ". Tą ekstremalną umiejętność wykorzystał już na scenie Teatru Muzycznego.
______________________________________________________________________

Akrobatyka to zajęcia, na których na początku zaczynamy od silnego przygotowywania ciała, gorsetu mięśniowego, elastyczności oraz możliwości stawów celem wykonywania ewolucji. Następnie zaczynamy uczyć się latać i lądować, a w zasadzie lądować, a potem latać!

Na tych zajęciach robimy ewolucje o różnych stopniach trudności, które wykraczają poza przeciętne ludzkie umiejętności. Uczymy się kontrolować nasze ciało zarówno na ziemi jak i w POWIETRZU. W efektowny sposób stawiamy czoła grawitacji, robiąc przewroty, przerzuty, salta i wiele innych.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl