• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Aktywna Plaża 2022 (1 opinia)

Rywalizacja w drugi weekend lipca oraz poprzedzajacy go piątek odbywać się będzie na 10 boiskach do plażowej piłki siatkowej zlokalizowanych na plaży Gdynia Śródmieście. Rejestracja potrwa do 8 lipca lub do wyczerpania limitu miejsc, która wynosi 40 zespołów na kategorię.

Na najlepszych czekają nie tylko pamiątkowe puchary i medale, ale także atrakcyjne nagrody. Pula nagród finansowych sięga 15 tys. złotych. Zwycięskie zespoły otrzymają po 2,5 tys. zł. Nagrody finansowe obejmą pierwsze 8 miejsc w kategorii. Do wygrania będzie także sprzęt sportowy - piłki oraz siatki. Na najlepszych młodzieżowców (U13 i U15) czekają medale za zajęcie trzech najwyższych miejsce w każdej z kategorii młodzieżowych oraz drobne nagrody rzeczowe

Aby wystartować w zawodach należy zarejestrować swoją drużynę w systemie i uiścić w terminie opłatę startową wynoszącą 50 zł lub 20 zł w przypadku kategorii U13 i U15. Rejestracja przebiega wyłącznie elektronicznie, to znaczy że w dniu zawodów nie będzie możliwości dołączenia do rywalizacji. Tego dnia możliwy będzie jedynie odbiór pakietów zarejestrowanych w systemie. Szczegóły wraz z formularzem rejestracyjnym dostępne są na stronie internetowej www.gdyniasport.pl.

Zespoły zostaną rozlosowane i podzielone na grupy, spośród których po rozegraniu meczów awansują najlepsze. Faza finałowa odbywać się będzie w systemie brazylijskim. Finał "B" zostanie przeprowadzony w systemie zależnym od pozostałej liczby drużyn. Turniej rozegrany zostanie zgodnie z obowiązującymi przepisami gry w siatkówkę plażową FIVB i zasadami fair play.

Opinie (1)

  • Aktywne stadiony

    Na plaży ma być spokój

    • 0 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl