• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Aktywuj się w maratonie

Ruszamy z kolejną edycją gorąco przyjętego programu "Aktywuj się w maratonie". Cykl bezpłatnych przygotowań do 1. PZU Gdańsk Maratonu spotkał się z olbrzymim zainteresowaniem biegaczy. Postanowiliśmy kontynuować akcję i zachęcamy do podjęcia wyzwania, którego zwieńczeniem będzie ukończenie 2. PZU Gdańsk Maratonu 15 maja br. Udział w niej jest dobrowolny i bezpłatny. Do treningów można dołączyć w każdym momencie trwania programu.

Od 21 lutego niedzielne treningi programu "Aktywuj się w maratonie" przenosimy do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.
Zbiórka o godz. 9:00 przed głównym wejściem do AWFiS, ul. Kazimierza Górskiego 1.
Miejsce środowych treningów pozostaje bez zmian, zbiórka przy molo w Gdańsku Brzeźnie.Podobnie jak w ubiegłym roku, za realizację programu treningowego odpowiedzialny będzie utytułowany, czynny maratończyk, zdobywca tytułów Mistrza Polski -Radosław Dudycz.

Program rozpoczniemy wykładem "Podstawy treningu maratońskiego", który odbędzie się w dniu 22.01.2016 o godzinie 18 w Ateneum Szkoła Wyższa, ul. 3 Maja 25A - sala A-1.

Pierwsze zajęcia biegowe zaplanowane zostały na niedzielę 24 stycznia na godzinę 9. Zbiórka przy molo w Gdańsku Brzeźnie (ul. Jantarowa).

Kolejne spotkania z trenerami będą odbywały się wg następującego schematu:
każda środa godzina 18:00
ul. Jantarowa (deptak w pasie nadmorskim) - zbiórka przy molo w Gdańsku Brzeźnie
każda niedziela 9:00
ul. Jantarowa (deptak w pasie nadmorskim) - zbiórka przy molo w Gdańsku Brzeźnie

Zajęcia będą prowadzone w trzech podgrupach o różnym stopniu zaawansowania: podstawowej, średniozaawansowanej oraz zaawansowanej.

Szczegółowe informacje na bieżąco publikowane będą na naszym profilu: facebook.com/MOSiRGdansk

Przeczytaj także

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl