• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Aqua Aerobik w Hotelu SPA Faltom****

Serdecznie zapraszamy miłośników ruchu oraz tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem na energetyczne zajęcia Aqua Aerobiku.

w każdą sobotę (do 14.10), godz. 09:00

Gdańsk,
bilety 400 zł

w każdą niedzielę (do 31.12), godz. 11:00

bilety 200 zł
Aqua aerobic to ćwiczenia w wodzie w postaci prostych choreografii.Angażowane są tu wszystkie grupy mięśniowe, ćwiczenia natomiast są bardzo bezpieczne i efektywne.Jeżeli lubisz środowisko wodne oraz ćwiczenia przy muzyce, ta forma jest idealna dla ciebie.Spośród wszystkich dostępnych form fitness, właśnie aqua aerobik powoduje najmniejsze obciążenie dla organizmu przy stosunkowo dużej liczbie spalanych kalorii.

W basenie jest bardziej higienicznie w porównaniu z duszną salą klasycznego aerobicu/fitnessu. Specyfika zajęć na basenie pływackim wymaga od uczestników ćwiczeń umycia się pod prysznicem przed i po ćwiczeniach w basenie co znacząco podnosi higienę uczestników zajęć.

Uczestnicy o słabo wykształconym gorsecie mięśniowym mogą w wodzie poruszać się swobodnie. Uczucie rozluźnienia mięśni, które daje przedewszystkim woda ciepła, jest bardzo ważne dla likwidacji przykurczów mięśni i grup mięśniowych podczas aquarobiku.

Wydarzenie odbywa się cyklicznie w każdy poniedziałek, środę i piątek.

AQUA AEROBIK poranny trwa 90 min., w tym 45 min. ćwiczeń
- Poniedziałek godz. 8:15 i 9:15
- Środa godz. 8:15 i 9:15
- Piątek godz. 9:00

AQUA AEROBIK wieczorny (nie odbywa się w ferie i wakacje) trwa 90 min., w tym 45 min. ćwiczeń
- Wtorek godz. 19:00
- Czwartek godz. 19:00

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl