stat
Impreza już się odbyła

Ashtanga Yoga

Zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę o 10.00 na zajęcia jogi z widokiem na morze. Początkujący mile widziani.

w każdy poniedziałek (do 29.06), godz. 10.00

Gdańsk,
bilety 170-200 zł
ulgowy 125-160 zł
Ashtanga Vinyasa Yoga to dynamiczna forma jogi, która wytwarza harmonię pomiędzy ruchem a oddechem. Pierwsza seria ashtangi, którą praktykujemy podczas regularnych zajęć, prowadzona jest według metody Sri K. Pattabhi Jois'a i oryginalnie nauczana jest w K. Pattabhi Jois Ashtanga Yoga Institute w Mysore, na południu Indii. Metoda ta łączy ze sobą wiele istotnych dla ciała i ducha elementów.

Ashtanga Yoga to praktyka, którą może rozpocząć każdy. Zaczynamy od zajęć dla początkujących, tak by solidnie nauczyć się podstaw. Później uczymy się płynnie przechodzić między asanami i łączyć je z oddechem. W końcu kiedy pewnie i świadomie opanujemy połowę pierwszej serii, możemy zacząć zajęcia ashtangi, by nauczyć się kolejnych asan.

Ashtanga zdobyła już serca wielu gwiazd. Praktykują ją m.in. Madonna, Sting, Chris Martin czy Gwyneth Paltrow.

W jodze najważniejsza jest tu systematyczność, precyzja i konsekwencja. Dalej wszystko przyjdzie samo. Rytmiczny oddech i odpowiednio ułożone sekwencje asan powodują, że czujemy się lekko i mamy dużo energii.

Kasia Makowiecka
podróżniczka, muzyk i nauczycielka jogi. na co dzień zajmuję się tym co lubię robić w życiu najbardziej. praktykuję i uczę ashtanga yogę, a jako tancerka prowadzę również stretching i zajęcia regenerujące dla tancerzy. joga jest stałym punktem mojego każdego dnia, przynosi mi spokój, na chwilę zatrzymuje i wycisza kiedy jestem w biegu. czas który spędzam na macie jest higieną dla ciała i duszy, oczyszcza głowę z natłoku myśli i dotlenia cały mój organizm. joga wzmacnia, uelastycznia, regeneruje i oczyszcza z toksyn. matę zabieram ze sobą gdy jadę na koncerty, jest również ze mną w każdej podróży. w związku z tym, że lubię być w nieustannym ruchu, w tygodniu grupowe i indywidualne zajęcia prowadzę w Warszawie, a w weekendy w Sopocie i na warsztatach wyjazdowych.

https://web.facebook.com/kasiamakowieckayoga/
https://www.instagram.com/kasia_makowiecka_yoga/
www.kasiamakowiecka.pl

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl