• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Baltica Sport Cup Plażowe mistrzostwa Beach Soccera (1 opinia)

sie 15-19

poniedziałek - piątek

Wstęp wolny
sty'23 25-27

środa - piątek

Gdańsk, Sopot,
bilety 159 - 399 zł
Kup bilet
BALTICA SPORT Cup

Plażowe mistrzostwa Beach Soccera

Przez cztery kolejne weekendy lipca organizować będziemy profesjonalne turnieje Beach Soccera. Rozgrywki podzielone będą na dwie kategorie wiekowe - poniżej 16 lat (niedziela) - 16 lat i więcej (sobota).

Punkty zdobywane w kolejnych edycjach turnieju tworzą klasyfikację generalną, która wyłoni najlepszą drużynę całego cyklu.

Drużyny uczestniczące w poszczególnych turniejach mają szansę na atrakcyjne nagrody w każdy weekend! Do wygrania puchary i medale dla trzech najlepszych drużyn oraz nagrody rzeczowe o łącznej wartości 1400 zł!

Turnieje odbywać się będą na terenie Marina Football Park w Gdańsku, przy ul. Jelitkowskiej 20. Park mieści się przy samej plaży w Gdańsku-Jelitkowie, oprócz profesjonalnego boiska do plażowej piłki nożnej znajdują się tu urządzenia rekreacyjne gwarantujące udaną zabawę dla osób towarzyszących i kibicujących graczom!

Czas: sobota, 2.07 - 16 lat i więcej, niedziela, 3.07 - poniżej 16 lat
Kolejne edycje: 9-10.07, 16-17.07, 23-24.07

Warunki uczestnictwa:
Drużyny mogą zapisywać się w dniu turnieju w godzinach 11.00 - 12.00. Warunkiem przystąpienia drużyny do turnieju jest dostarczenie do organizatorów listy zawodników oraz wpisowego w wysokości 50 zł od drużyny.

Zasady gry:
System rozgrywek będzie znany po zakończeniu zapisów. Na boisku znajduje się w każdej drużynie 4 zawodników plus bramkarz. Nie ma limitu zawodników rezerwowych. WSZYSTKIE ZASADY DOTYCZĄCE SAMEJ GRY OBOWIĄZUJĄCE WEDŁUG REGUŁ MIĘDZYNARODOWEJ FEDERACJI BEACH SOCCERA.

Opinie (1)

 • Wyniki III edycji turnieju Baltica Sport Cup

  Trzecia edycja turnieju w kategorii do lat 16 za nami. Walka o I miejsce toczyła się do ostatnich sekund każdego meczu. Po pierwszej rundzie turnieju zdecydowaną przewagę miała drużyna Wejherowo Stars która wygrała wszystkie mecze, dopiero w drugiej rundzie rozpaczliwa walka do ostatniej sekundy drużyny Złap Gołębia i wywalczenie remisu dała nadzieję Armii Dziobaka na zajęcie I miejsca. I tak właśnie się stało - Armia Dziobaka w meczu o I miejsce wygrała z piłkarzami z Wejherowa 7:6.
  1. Armia Dziobaka
  2. Wejherowo Stars
  3. Złap Gołębia
  Drużyny uzyskały pamiątkowe puchary oraz nagrody ufundowane przez hurtownię piłkarską Baltica Sport.

  Klasyfikacja generalna po trzech turniejach wygląda następująco:
  1. Armia Dziobaka - 27pkt
  2. Złap Gołębia - 21 pkt
  3. Wejherowo Stars - 7 pkt
  4. Mc Team - 4pkt
  AC Pajace - 4 pkt

  Ciekawie zrobiło się również w klasyfikacji króla strzelców. Dalej niesamowitą skutecznością wykazuje się Tomek Leniec (Armia Dziobaka) który w ostatnim turnieju strzelił 9 bramek, lecz za jego plecami czai się Robert Kohnke (Złap Gołębia) który pierwsze raz strzelił więcej bramek niż Tomek - 12 Po trzech turniejach Ci dwaj piłkarze zgromadzili na swoim koncie:
  Tomek Leniec -39 bramek
  Robert Kohnke - 37 bramek

  Już za tydzień w niedzielę ostatnia edycja Baltica Sport Cup - nagrody za klasyfikację generalną czekają!

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl