stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Bieg Formoza Challenge w Gdyni (2 opinie)

Cykl biegów sygnowanych nazwą i udziałem elitarnej morskiej jednostki komandosów zawita do matecznika JW Formoza 4 października. Będzie to trzecia i finałowa odsłona biegu w tym trudnym sezonie 2020. Impreza zostanie przeprowadzona z zachowaniem zasad sanitarnych i w oparciu o obowiązujące przepisy. Zawodnicy wystartują w wybranych formatach (indywidualnie lub w drużynie) oczywiście w bezpośredniej bliskości JW - na gdyńskich Babich Dołach.

Zapisy ciągle aktywne na www.formozachallenge.com

Hasłem jednostki i zarazem biegu jest "Nigdy nie zostawiamy swoich".

Formoza Challenge to przede wszystkim dobra zabawa dla każdego - luźna forma festynu z biegową rywalizacją w tle zachęca do odwiedzania biegu wraz z kibicami. Formoza Challenge w Gdyni odbędzie się po raz pierwszy, pomimo, że bieg ma już 6-letnią historię. Biegacze nie tylko pokonają blisko 7 km trasę, ale także będą mogli zobaczyć sprzęt wojskowy JW Formoza, czy dowiedzieć się więcej na stoisku promocyjnym jednostki.- Dla zawodników szykujemy ciekawą trasę pełną naturalnych i sztucznych, czyli wojskowych przeszkód. Cieszymy się, że Formoza Challenge zawita do Gdyni, gdzie jej miejsce wydaje się być naturalne. Równie oczywiste jest to, że impreza odbędzie się na Babich Dołach -mówi Aleksander Rosa, przedstawiciel organizatora.Do obecnych formatów organizator dodaje formułę ULTRA - czyli bieg na dystansie 7 km z obciążeniem w postaci gumowej atrapy karabinu AK-47 oraz plecaka. Zadanie dla wyjątkowych twardzieli. Formoza Challenge oznacza pokonanie samego siebie i własnych słabości a także współpracę i wsparcie się na innych uczestnikach. Motto "Nigdy nie zostawiamy swoich" - jest potwierdzane na każdym kilometrze biegu. Współpraca między zawodnikami to warunek pokonania trudnego toru. Organizatorzy przygotowali także formułę KIDS, tj. bieg dla najmłodszych komandosów! To wszystko już 4 października na plaży na Babich Dołach.


Konkurencje: format drużynowy (od 4 do 10 osób), indywidualny.
Uczestnicy: amatorzy, dorośli i dzieci (KIDS)
Przeszkody: od 20 do 50 przeszkód zarówno naturalnych, jak i sztucznych. Przeszkody z wykorzystaniem wiedzy J.W Formoza oraz sprzętu tej i innych jednostek wojskowych. Obecne także przeszkody wodne (pokonywanie zbiorników wodnych), strzelnice, przeszkody mentalne (zagadki, łamigłówki), wymagające przenoszenia przedmiotów, etc.

Przeczytaj także

Opinie (2)

  • JW 4026

    Wyspa - i nie ma lipy!

    • 2 2

  • to sobie znalezli zarobek

    • 3 4

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl