stat
Impreza już się odbyła

BigYellowFoot Virtual Run dla Tosi

Odpalamy kolejną akcję charytatywną BigYellowFoot Virtual Run! Tym razem pobiegniemy dla Tosi, której historię przeczytacie poniżej. 11 kwietnia wychodzimy pobiegać. Sugerujemy 45 min truchtu w dowolnej lokalizacji z dowolnym tempem. Podczas biegu nagrywamy filmik (np. telefonem) filmik dla Tosi. Pozdrowienia dla niej i innych uczestników.

cze 6

niedziela, godz. 21:00

Gdynia,
bilety 399 zł
cze 19

sobota, godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 83 zł
przedsprzedaż 63-73 zł
Bilety wyprzedane
Wpłacamy dowolną kwotę na zbiórkę:
https://www.kawalek-nieba.pl/tosia-zdybel

filmik przesyłamy na adres biuro[@]blackandyellow.pl

Po akcji czekamy na zmontowany film podsumowujący całą akcję. Możliwe, że dla wielu będzie to motywacja do ruszenia się z kanapy. Dla Tosi i jej rodziny ogromna pomoc w walce z chorobą! Biegacze z całego świata - łączymy siły. Wiemy, jaką macie moc i że można na was liczyć! Zapisy? Nie trzeba się nigdzie zapisywać! Ważne, żeby wziąć udział i wciągnąć w akcję jak największą liczbę znajomych!

Tosia ma 4 lata. Chce zostać tancerką i marzy o tym, żeby polecieć balonem. Lubi jednorożce, roboty i samochody (zwłaszcza te różowe). Śpiewa, tańczy i zaraża wszystkich swoją pozytywną energią.
Niestety w tak młodym wieku przyszło jej zmierzyć się z poważną chorobą. Mierzącej niecały metr dziewczynce towarzyszy 11 cm guz. Hepatoblastoma wątrobiak zarodkowy to bardzo rzadki nowotwór złośliwy wątroby. Masa patologiczna zajęła cały prawy płat wątroby i wrosła do światła żyły wrotnej. Zbyt mała ilość zachorowań na ten typ nowotworu nie pozwala na jednoznaczne określenie sposobu leczenia. Tosia uczestniczy w programie badawczym PHITT. Przed nią 20 tygodniowy cykl chemioterapii i poważna operacja. Nie wiemy, czy wylosowany dla niej program leczenia przyniesie pożądane efekty.

Akcja jest organizowana już po raz szósty!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl

Najczęściej czytane