• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

BrassWood Freeride

  • niedziela, 7 sierpnia 2022
  • Lokalizacja
    Trójmiasto

Brasswood Freeride - w niedzielę, 7 sierpnia o godzinie 12:00 zapraszamy amatorów dwóch kółek. W niedzielne południe odbędzie się przejazd po ukrytych ścieżkach rowerowych MTB z budowniczymi tras Big Foot Works. Singletraki zaprojektowane i tworzone przez BigFoot Works znajdują się na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, głównie na terenie Sopotu oraz częściowo w obszarze lasów Oliwskich w Gdańsku. 14-kilometrowa infrastruktura zawiera 25 ścieżek o różnym stopniu trudności. Zapisy na mailu bolec69@wp.pl przejazd jest darmowy, ale wymagana jest naklejka lub opaska big foot works, która pomaga utrzymać i budować kolejne trasy. Naklejki i opaski będą dostępne na przejeździe oraz na stronie www.3citymtb.pl.

Adres: ukryte miejsce zbiórki zostanie przesłane mailem do zapisanych uczestników.

Brasswood Fest i marka odzieżowa Runo sadzą lasy

Brasswood Fest i marka odzieżowa Runo sadzą lasy Dla kolekcjonerów festiwalowych pamiątek, organizatorzy przygotowali wyjątkową kolekcję odzieżową. We współpracy z marką Runo Design powstały bluzy, tshirty i legginsy. Za zakup dowolnej rzeczy z edycji Brasswood, Runo posadzi 1 mkw lasu.

Wraz z ekipą z @runo_design mam przyjemność ogłosić, że otwieramy zamówienia na specjalną edycję @brasswoodfest - owych ciuchów dla miłośników lasów i zieleni. To będzie coś więcej niż odzież. Kupując bowiem każdy produkt z tej serii sadzicie 1m2 lasu! Na zawsze! Tak wspieramy Fundację Las na zawsze, by zostawić naszym dzieciom i wnukom możliwość spacerowania i rowerowania w tych cudnych i terapeutycznych oceanach zieleni i zapachów jakimi są lasy! Tworzymy to z wielką zajawką i radością łącząc pasję, muzykę i naturę! Na sklepie www.eluce.pl/sklep/ rozpoczynamy przedsprzedaż zbierając zamówienia na bluzy, koszulki i leginsy - powiedział organizator Festiwalu L.U.C.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl