• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

CEV Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2017 (3 opinie)

Od czwartku do poniedziałku w ERGO ARENIE rozgrywane są mecze LOTTO EUROVOLLEY POLNAD 2017. Reprezentacja Polski w sobotę (26.08) zmierzy się z Finlandią, w poniedziałek (28.08) z Estonią - spotkania rozpoczną się o godz. 20.30 - oba mecze obejrzy komplet publiczności.

Harmonogram meczów grupy A:

Finlandia- Estonia- 24.08.2017 godz. 17:30
Serbia- Estonia- 26.08.2017 godz. 17:30
Polska- Finlandia- 26.08.2017 godz. 20:30
Finlandia- Serbia- 28.08.2017 godz. 17:30
Polska- Estonia- 28.08.2017 godz. 20:30

W trosce o zapewnienie komfortu widzów wybierających się do ERGO ARENY informujemy, że wjazd na parking przy hali od strony Gdańska odbywać się będzie zarówno ulicą Gospody, jak i Drogą Zieloną. W związku z pracami drogowymi prowadzonymi na ul. Chłopskiej dedykowana droga dojazdu to Droga Zielona. Od strony Sopotu dojazd będzie możliwy ulicą Łokietka.

Opłata za parkingi :
- parking bezpośrednio przy Hali - 20 zł
- parking zlokalizowany przy ul. Łokietka - 10 zł

Prosimy o przygotowanie najlepiej odliczonej kwoty, co powinno wpłynąć na skrócenie czasu oczekiwania na wjazd na parking.

Bilety na parking można zakupić w przedsprzedaży, gwarantuje to miejsce na parkingu, oraz niższą cenę (18 zł).  Bilety  na parking do nabycia w kasie nr 3 ERGO ARENY, oraz  online poprzez stronę: http://ergoarena.pl/wydarzenia-lista/polska-finlandia/
Przedsprzedaż kończy się 24 h przed rozpoczęciem meczu

W sobotę i poniedziałek od godziny 18.00 udostępnione zostaną bezpłatne parkingi tymczasowe zlokalizowane na jednym pasie ulicy Pomorskiej.

Dostępne miejsca parkingowe :
- bezpośrednio przy ERGO ARENIE - około 700 miejsc
- pas utwardzony wzdłuż ulicy Łokietka - około 300 miejsc - czas dojścia do hali 3 min.

Mając na względzie możliwość wystąpienia utrudnień w ruchu kołowym w obrębie hali ERGO ARENA, oraz biorąc pod uwagę względy bezpieczeństwa, prosimy o wcześniejsze przybycie do obiektu, lub skorzystanie ze środków komunikacji miejskiej.

Otwarcie drzwi:
przed 1. meczem- godz. 15:30,
przed 2. meczem- ok. 19:00. Godzina otwarcia drzwi dla publiczności uzależniona jest od zakończenia 1. meczu.
W trosce o mieszkańców osiedla Żabianka bardzo prosimy nie korzystać z miejsc parkingowych zlokalizowanych w obrębie osiedli i dedykowanych głównie dla mieszkańców.
Prosimy o zwracanie uwagi na oznakowanie dróg, oraz stosowanie się do poleceń służb porządkowych i obsługi parkingu.

Dodatkowe informacje udzielane są poprzez infolinię (nr 58-76-72-101 ) od poniedziałku do piątku (09:00 - 17:00), w sobotę 26.08 w godz. 10.00-16.00, oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.plW trakcie przyszłorocznej rywalizacji w Polsce (Gdańsk, Szczecin, Katowice, Kraków) zobaczymy naturalnie wszystkich medalistów ostatniej edycji mistrzostw Starego Kontynentu: Francuzów, Słoweńców, Włochów - również wicemistrzów olimpijskich, a także: Polskę - Mistrzów Świata 2014, Serbię - zwycięzców Ligi.

Światowej 2016, zawsze klasowy zespół Rosji, ambitne drużyny Bułgarii, Niemiec, Belgii, Finlandii i nieobliczalne zespoły Czech, Słowacji, Estonii, Hiszpanii, Turcji i mającej piękne tradycji Holandii.

EUROVOLLEY POLAND 2017 będzie okazją do przeżywania kolejnych, wspólnych, wyjątkowych emocji podczas rywalizacji z udziałem najlepszych drużyn Starego Kontynentu i towarzyszenia reprezentacji Polski w drodze na... podium, tak jak to miało miejsce przed dwu laty podczas polskich - złotych mistrzostw świata.

Przeczytaj także

Opinie (3)

 • bilety

  W temacie mistrzostw siatkówki, w konkursie Adecco można wygrać bilety, komputery i inne świetnie nagrody. Wystarczy stworzyć przyśpiewkę i wrzucić do aplikacji.

  • 0 0

 • 40 zeta za najgorsze miejsca na mecz jakiś ogórków z Estonii i Finlandii żenada...

  A biletów prawie brak, szok Polactwo za wszystko przepłaci, tylko u nas się robi taki biznes na Januszach w każdym innym kraju by za darmo takie bilety rozdawali aby ktoś to oglądał....

  • 0 5

 • a poziom Legii i hokeistów

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl