stat
Impreza już się odbyła

Glow joga wspomagająca płodność u kobiet

Jeśli nigdy nie ćwiczyłaś jogi ani nie próbowałaś medytacji, zobaczysz jakie to czułe i dobre dla duszy i ciała. Czasami proces stawania się matką jest długi i bardzo trudny, ale możemy bardzo sobie pomóc i spróbować zrozumieć swoje ciało.

Zajęcia skierowane są do kobiet pragnących zajść w ciąże, leczonych hormonalnie, kobiet które doświadczyły poronień, wspomagająca proces In Vitro u kobiet. Relaksujące i delikatne zajęcia jogi, które stymulują reprodukcyjne organy, regulują i wspomagają system hormonalny, zwiększają przepływ krwi w sercu i miednicy, wyciszają umysł, redukują stres, pomagają regulować cykl menstruacyjny, mają szanse na zwiększoną liczbę wskaźników poczęcia.

One bardzo nas wspomaga: najnowsze badania przeprowadzone przez australijski ośrodek wspierania płodności u kobiet Bliss Baby Yoga wykazały że na 100 kobiet ćwiczących jogę regularnie przez rok tylko 5 nie zostało matkami.

Wiem sama ze swojego doświadczenia że kobiety marzące o dzieciach zrobią wszystko by nimi zostać . Są odważne, zdeterminowane ale często na granicy wiary i nerwów by kolejny miesiąc był tym miesiącem. Droga do posiadania dziecka nigdy nie powinna być czymś wstydliwym i ocenianym przez innych. Dlatego głęboki wdech i zapraszam wspólnie na matę

Bardzo proszę o przybycie dziesięć minut przed zajęciami.

Potrzebne:
wygodny strój do ćwiczeń , mata , poduszka i ciepły koc , mogąc być dwa koce

AGA BARANSKA Jest artystką i absolwentka London University of Art a także mamą bliźniaków i dyplomowaną nauczycielką Yin Yoga oraz Yoga terapeutycznej i wspomagającej płodność u kobiet. Jej pasja i wrażliwość pozwalają prowadzić uważne warsztaty skierowane na ciało i duszę gdzie kreatywność spotyka się z tradycją Ayurwedy i indywidualnymi potrzebami klienta. Aga odkryła potencjał Hatha Yoga w Londynie prawie dwadzieścia lat temu. Lecz wówczas myślała że Yoga kończy i zaczyna się na macie. Dopiero w ciągu ostatnich lat podczas podróży szkoleniowych do Indii i Mexico postanowiła nadać Yoga własną drogę . Jej praktyka wymyka się z poza tradycyjnych nazw yogi gdzie Aga z lekkością pracuje z różnymi aspektami włączając medytacje , techniki oddychania , yogę hormonalną i tworząc piękną atmosferę podczas warsztatów gdzie każdy ma okazje spotkać się sam ze sobą w chwili obecnej. Aga prowadzi zajęcia z klientami indywidualnymi oraz organizuje warsztaty dla kobiet. W chwili obecnej odbywa trening nauczycielski metodą "Psychedelic Breath ".

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl