stat
Impreza już się odbyła

Grand Prix zBiegiemNatury

W niedzielę, 15. grudnia mieszkańcy Trójmiasta będą mieć okazję do sprawdzenia się na 5-kilometrowej trasie podczas 3. biegu z cyklu Grand Prix zBiegiemNatury.

Internetowe zapisy na bieg trwają do końca dnia w czwartek, 12. grudnia.
Osoby, które nie zdążą zapisać się na bieg w tym terminie, będą mogły to zrobić w dniu imprezy w biurze zawodów (wpisowe wynosi wtedy 20 zł). Najmłodsi startujący w cyklu "Dzieciaki zBiegiemNatury" rejestrują się do zawodów zawsze w dniu biegu. Opłata startowa to symboliczna złotówka.

Zawody z cyklu Grand Prix Trójmiasto zBiegiemNatury odbywają się na przemian w Gdańsku i Gdyni. Najbliższe zawody będą zorganizowane w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym w Gdańsku (w okolicy AWiS).


Niepokonany na gdańskiej trasie jest Oskar Przysiężny. Jego wynik podczas pierwszych zawodów II edycji to 17:12. Wśród pań wygrała również zwyciężczyni poprzedniej edycji Grand Prix zBiegiemNatury Trójmiasto - Martyna Warda. Wynik Martyny to 20:34.

Plan minutowy zawodów w Gdańsku:
08:30 - otwarcie biura zawodów biegu głównego, biegów dziecięco-młodzieżowych oraz marszu Nordic Walking; biuro zawodów będzie zlokalizowane w okolicy startu biegu;
09:30 - start biegu dzieci kategorii D0/D1;
09:45 - start biegu dzieci kategoria D2;
10:00 - start biegów młodzieżowych kategorie D3 oraz D4;
10:30 - zamknięcie biura zawodów, koniec przyjmowania zgłoszeń;
10:45 - wspólna rozgrzewka;
11:00 - start biegu głównego Grand Prix zBiegiemNatury;
ok. godz. 11:16 - pierwsi zawodnicy na mecie biegu;
11:45 - ostatni zawodnik na mecie biegu.


Poza Trójmiastem w akcji uczestniczą: Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Lublin, Olsztyn, Poznań, Szczecin, Warszawa i Wrocław.

Szczegóły dotyczące akcji oraz zapisy na zawody znajdują się na stronie www.zBiegiemNatury.pl. Zachęcamy także do śledzenia profilu akcji na facebooku - www.facebook.com/zBiegiemNatury.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl