• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Halloween na Lodowisku

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na Lodowisko Miejskie na Placu Zebrań Ludowych już od 2 listopada 2013 roku. Tegoroczny sezon łyżwiarski zaczniemy jednak kilka dni wcześniej od wspólnej zabawy podczas imprezy Halloween na lodowisku.

W programie: pokazy straszydeł, mroczne konkursy ...przerażające nagrody!
Nie zabraknie również: koszmarnej obsługi, mrocznej tafli lodu i grobowej muzyki.
Za dekami wyjątkowo przerażający tego wieczoru DJ Fala Messenger.
Na łyżwach wyjątkowo upiorni wychowankowie szkółki łyżwiarskiej "Ice Skater" oraz grupa Fire Show.

Obowiązują stroje wieczorowe halloween!

DJ Fala Messenger - Marcin Oroń dj, selektor, prezenter, organizator wydarzeń. Prowadzi warsztaty DJ'ingu oraz skrecz sesje w Scenie Muzycznej Gdańsk. Kocha taniec, dlatego grał m.in. na takich contestach jak: Dancehall Challenge 1 i 2, Dancehall Sesja, To The World!, Pull Up!, Unity Cypher. Oprócz tego odbył minitrasę po Polsce z Tomb Crew (UK) i Mentalcutem (Poznań), organizował after party po wernisażu Chosen/Wybrańcy (koncert Crystal Plumage (DE), Procesor Plus i Wiktor Skok).

IceSkater to szkółka łyżwiarstwa figurowego założona przez Agnieszkę Filipowicz i Paulinę Rogaczewską w listopadzie 2008 roku. Zajęcia odbywają się na pełnowymiarowym, zadaszonym Lodowisku Miejskim w Gdańsku na Placu Zebrań Ludowych, w grupach zróżnicowanych zarówno pod względem wieku jak i zaawansowania.


Organizator: Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury
www.scenamuzyczna.pl

Przeczytaj także

Opinie

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl