stat
Impreza już się odbyła

I Turniej challengowy w U7

Chcielibyśmy Was już teraz zaprosić na I Turniej Challengowy, który odbędzie się w niedzielę, 18 października w U7 Wrzeszcz. Przygotujemy dla Was siedem zróżnicowanych konkurencji. Wiadomo, że impreza będzie miała charakter turnieju, a więc będą i zwycięzcy, i nagrody, tym niemniej potraktujcie to jako dobrą zabawę.

Skąd pomysł? Filmiki w bowlingowymi trickami widzieliśmy już dawno. I już wtedy, gdy oglądaliśmy je po raz pierwszy, pomyśleliśmy, że warto byłoby spróbować czegoś takiego u Nas, w U7. Na pewno czeka Was dobra zabawa, to gwarantujemy.

Bardzo ważne jest to, że zanim rozpoczniemy challenge, najpierw rozdzielimy Was na tory, abyście mogli zagrać jedną, pełną grę. Wszystko po to, abyście mogli się rozgrzać, poczuć kule i tory, abyście mogli wprowadzić się w odpowiedni dla Was rytm, co mamy nadzieję pomoże Wam w późniejszych zadaniach.

Dlaczego warto wziąć udział w zabawie?

Jest to doskonała okazja do tego, aby spróbować czegoś innego, aby spróbować swoich sił w rzucie z zasłoniętymi oczami, tyłem, z widocznymi przeszkodami na torze. Ten turniej może być także fajną formą rywalizacji zarówno w szerszym gronie, jak i mniejszym między Wami. Mąż z żoną. Kolega z koleżanką. Kolega z kolegą. To Wy decydujecie, z kim chcecie rywalizować, bo...

Bonus

Jeśli przyprowadzicie ze sobą jedną osobę, to za udział w turnieju zapłaci ona połowę mniej. Warto zatem przyjść do Nas w parach, bo nie dość, że będziecie mogli się zmierzyć w fajnej zabawie, to jeszcze jedno z Was zapłaci o połowę mniej.

Nagrody

Nie będzie to może mieszkanie w Sopocie albo talon na samochód, ale czy w tej materii my Was kiedykolwiek zawiedliśmy? 

ZAPISY:
Swoje zgłoszenia ślijcie na adres: waclawwachnik@u7.pl. Na turniej możecie zapisać się również bezpośrednio na obiekcie U7 Wrzeszcz.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 - 30 zł
20 zł od osoby
30 zł za dwie osoby
W cenie wejścia duże piwko lub woda/sok.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl