stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

III Gdyński Dzień Zumby

Gdyński Dzień Zumby na stałe zagościł w kalendarzu gdyńskich wydarzeń sportowych! Trzeci raz spotkamy się, by wspólnie bawić się, pomagać i aktywnie spędzać czas. Trójmiejscy instruktorzy zadbają o Waszą energię m.in.: Monika Tran Van, Ania Cegłowska, Aleksandra Szurmiej, Marta Czarnecka, Gosia Chrzanowska, Ania Barlak. Spodziewajcie się dużej dawki pozytywnej energii, uśmiechu, świetnej zabawy i setek spalonych kalorii.

W tym roku przy rejestracji każdy z Was będzie mógł wesprzeć Szymona, wrzucając dobrowolny datek do puszki. Zachęcamy i prosimy o pomoc. Szymon Trojanowski - urodził się z ciężką wadą serca - ma wspólny pień tętniczy.

W obecnej chwili chodzi na fizjoterapię, co pozwala mu się lepiej rozwijać. Często choruje na zapalenie oskrzeli, płuc i gardła. Chłopiec ma słabą odporność i mało przybiera na wadze. Po wykonaniu operacji-korekcji wspólnego pnia tętniczego- Szymon będzie potrzebował kosztownej rehabilitacji.

Przeczytaj także

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl