• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja
Joga & Mindfulness Weekend
PATRONAT

Joga na molo z Olą Żelazo

W nadchodzącym sezonie letnim Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sopocie zaprasza na cykl Joga na molo. Inauguracyjne zajęcia odbyły się w sobotę, 10 czerwca o godz. 8.00. Poprowadzi ją doskonale znana naszym gościom i mieszkańcom popularyzatorka zdrowego stylu życia i ćwiczeń jogi Ola Żelazo.

Partnerem cyklu jest MIYA Cosmetics, a patronat medialny nad cyklem objęło trojmiasto.pl Zajęcia zaczynają o godz. 8.30. Zapraszamy na 8.20, by spokojnie przygotować się do zajęć. Organizatorzy proszą o przyniesienie na ćwiczenia własnej maty.
Zapraszamy wszystkich niezależnie od poziomu zaawansowania! Mieszkańców Trójmiasta i turystów!

Zajęcia poprowadzi Ola Żelazo dyplomowana instruktorka pilatesu i fitnessu, nauczycielka jogi, trenerka jogilatesu. Prowadzi jeden z popularniejszych kanałów w branży fitness na YouTubie i aktywnie działa w swoich social mediach. Z uśmiechem, energią i pasją motywuje do aktywności fizycznej w trosce o swoje ciało i umysł.

Wstęp na wydarzenie jest wolny (bezpłatny) i nie obowiązuje rejestracja.
Początek wszystkich sesji o godz. 8:30. Przychodzimy na 8:20.
Harmonogram cyklu Joga na molo przedstawia się następująco:
10 czerwca,
1, 8, 15 i 21 lipca,
4, 11, 25 sierpnia,
16 i 30 września.

Przeczytaj także

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl