stat
Impreza już się odbyła

Kobieca trasa treningowa PUMA #DoYou

Trzy treningi, trzy kolory i trzy różne emocje - a to wszystko w jednym miejscu w rytm muzyki w formie Silent Disco. Takie połączenie z pewnością mocno pobudzi wszystkie zmysły i doda Ci pozytywnej energii. Wchodzisz w to?

W ciągu dnia odbędą się dwie sesje treningowe - poranna od godziny 9:00 i popołudniowa startująca o 14:00. Każda sesja to trzy treningi 30-minutowe - w oddzielnych strefach i z unikalnym charakterem. Dzięki temu wykonasz 1,5h trening z trzema trenerkami, uwolnisz endorfiny i spalisz setki kalorii. Załóż słuchawki i poczuj ten power.

Treningi poprowadzą:

-Marta Hennig Codziennie Fit - WAKE UP ZONE
Trening WAKE UP to seria energetyzujących ćwiczeń, dzięki którym będziesz gotowa, aby lepiej rozpocząć swój dzień.

- Siostry ADIHD - HAVE FUN ZONE
Zadbaj nie tylko o swoje ciało, ale również o samopoczucie! Po treningu HAVE FUN na trampolinach poczujesz nagły wzrost endorfin w organizmie.

- Karolina Brzuszczyńska Way of Blonde - STRESS-FREE ZONE
Wspólnie z nami pozbądź się stresu! Trening STRESS-FREE z elementami sztuk walki pomoże Ci wyładować emocje.

Na miejscu zadba o Was nasza wyjątkowa prowadząca, Karolina Gilon, która przybliży wam ideę kampanii #DOYOU, odpowie na wszystkie Wasze pytania oraz będzie motywować, wspierać i bawić się razem z Wami.

Wspólnie z Martes Sport, partnerem wydarzenia, przygotowaliśmy dla Was specjalną strefę MARTES SPORT ZONE. Biorąc udział w wyzwaniach możesz zgarnąć kupony rabatowe do sklepów tej sieci na kolekcję PUMA.

Zapisy na treningi prowadzimy przez aplikację Going., a cena za bilet wynosi 20 zł. Po kliknięciu w link wybierz preferowaną godzinę sesji, pobierz bilet, a następnie go wydrukuj. W ramach zakupu biletu na wydarzenie każda z uczestniczek otrzyma koszulkę i worek treningowy z logo DO YOU oraz bidon od Martes Sport.


Liczba miejsc jest ograniczona. Każda osoba może dokonać rejestracji tylko na jedną sesję treningową.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl