stat
Impreza już się odbyła

Kobiecość w nowiu

Zapraszamy do Stacji Orunia na specjalny, relaksujący wieczór dla kobiet. Podczas spotkania w kobiecym kręgu będziemy medytować, ćwiczyć gimnastykę słowiańską i zażywać kąpieli w dźwiękach gongów. Gimnastyka słowiańska jest doskonałym sposobem na utrzymanie ciała i ducha w dobrym zdrowiu, w pełni sił i harmonii.

w każdy wtorek (od 31.08 do 19.10.2021), godz. 11:00

Gdynia, Przystań Śmidowicza 49
Wstęp wolny
paź 24

niedziela, godz. 7:45 - 18:00

Rzeka Zbrzyca, Serce Borów Tucholskich
bilety 160 zł
Warsztaty prowadzi Joanna Armatowska - certyfikowana instruktorka gimnastyki słowiańskiej dla kobiet w tradycji białoruskiej; uwielbia energię kobiecych kręgów, piękno polszczyzny, zapach i dźwięki lasu. Ukończyła Kurs muzykoterapii organicznej gongi i instrumenty archaiczne w terapii i profilaktyce. Animatorka i pasjonatka słowiańszczyzny. Z wykształcenia dr Nauk Humanistycznych w zakresie Literaturoznawstwa.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    50 zł
Liczba miejsc ograniczona obowiązują zapisy: stacjaorunia@gak.gda.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl