• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Kolarski Wyścig Niepodległości, Bytów 2018

To będzie wyjątkowe wydarzenie i wyjątkowy wyścig. W niedzielę 9 września w Bytowie odbędzie się Orlen Wyścig Niepodległości o Puchar Burmistrza Bytowa Ryszarda Sylki. To rywalizacja na 73-kilometrowej trasie. Biuro zawodów będzie się mieściło na Stadionie Miejskim przy ulicy Mickiewicza 13. Zapisy już trwają przez Internet. Zapisy w biurze zawodów i odbieranie numerów startowych rozpoczną się dzień przed wyścigiem w godzinach 16:30 - 18:30. Z kolei w dniu zawodów potrwają od 8:00 do 10:30. Punktualnie o 11 kolarze ruszą na trasę.

Relacja z imprezy

Chcesz wystartować?
-Zarejestruj się elektronicznieNaszym atutem jest ciekawie wytyczona trasa, która wiedzie przez urokliwe tereny. Skandynawski lądolód zadbał o to, by zakątki gminy Bytów zaliczyć do pięknych i atrakcyjnych krajobrazów zachodnich Kaszub. Zapraszam więc 9 września do Bytowa, aby zmagać się na trasie wyścigu, niezwykle malowniczej, pofałdowanej, niekiedy trudnej z małą liczbą płaskich odcinków. Tu kolarze będą mogli poczuć się jak w górach, bo bytowszczyzna przyciąga też pięknymi i niepowtarzalnymi jeziorami - opowiada burmistrz tego malowniczego miasta Ryszard Sylka.

Parada Rodzinna dla dzieci:

To jednak nie wszystko. - Przygotowaliśmy też specjalną Paradę Rordzinną na dystansie 3,2 kilometra, w której udział jest bezpłatny. Tę trasę każdy może przejechać i spędzić miło czas z najbliższymi. Chcemy, aby nasze imprezy były dostępne dla wszystkich - tłumaczy Czesław Lang. Przed i po startach będzie można odwiedzić także jeszcze jedną atrakcję. Chodzi o pierwsze na świecie mobilne muzeum Tour de Pologne. To miejsce, w którym zostały zebrane eksponaty z 90-letniej historii Tour de Pologne. Od kilku miesięcy muzeum "podróżuje" po Polsce i odwiedziło je już kilkaset tysięcy ludzi. Teraz taką szansę będą mieli wszyscy ci, którzy 9 września pojawią się w Bytowie.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  70 zł
 • Przedsprzedaż
  60 zł
Osoby, które ukończyły 18 lat oraz urodzeni w roku 2000 startujący na dystansie Maxi:
-60 zł – do środy włącznie (godz.23:59) przed daną edycją (Internet, bank)
-70 zł – opłata w przeddzień lub w dniu imprezy kolarskiej dokonywana wyłącznie w formie gotówki
w Biurze Zawodów

Udział w rodzinnej paradzie rowerowej jest bezpłatny.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl