• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Miasteczko Lekkoatletyczne dla dzieci i młodzieży

W dniach 21-22 oraz 24-25 sierpnia 2023 roku kompleks boisk przy ul. Wrzeszczańskiej 29 zamieni się w wakacyjne miasteczko lekkoatletyczne. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-18 lat do udziału w bezpłatnych zabawach lekkoatletycznych na świeżym powietrzu. Na uczestników czekać będą liczne atrakcje, w tym m.in. gry i zabawy z trenerami lekkiej atletyki. W programie przewidziano aktywności takie jak: skoki w dal, ćwiczenia sprinterskie, wielobojowe rzuty piłkami lekarskimi, zabawy wytrzymałościowe oraz wiele innych. Do najbardziej zaangażowanych i aktywnych uczestników powędrują medale oraz drobne nagrody.

lip 20

sobota, godz. 16.00

Władysławowo, ul. Morska 1
bilety 50 zł
ulgowy 20 zł
Dzieci przebywające w "Miasteczku lekkoatletycznym" w godzinach 10:00-14:30 będą pod opieką nauczycieli i trenerów Gdańskiego Zespołu Schronisk i Sportu Szkolnego. Oferta jest w pełni bezpłatna.

Warunkiem uczestnictwa dziecka w "Miasteczku lekkoatletycznym" jest dopełnienie niezbędnych formalności przez rodzica/opiekuna prawnego.

Zgłoszenia można dokonać:
- drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@ssm.gda.pl
- osobiście w biurze GZSiSS przy al. Grunwaldzkiej 244
- w dniu wydarzenia (na boisku)*
*Z uwagi na obowiązujący limit miejsc zalecamy dokonywanie zapisów z wyprzedzeniem.

Szczegóły na stronie Organizatora: https://www.gzsiss.pl/Home/News/2046

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl