stat
Impreza już się odbyła

Mikołajki z PTTK

  • sobota, 5 grudnia, godz. 14:00
  • Lokalizacja
    Sopot, Łysa Góra Snowpark
  • Bilety
    15

Oddział Morski PTTK w Gdyni i oddział PTTK im. dr Aleksandra Majkowskiego w Sopocie zapraszają na MIKOŁAJKI Z PTTK. Mikołajki z PTTK odbędą się w dn. 05. grudnia 2020 r. bez względu na pogodę. Meta Rajdu zlokalizowana będzie na Łysej Polanie w Sopocie. W Mikołajkach z PTTK uczestniczą drużyny zgłoszone przez szkoły lub przedszkola (1 opiekun na 4 uczestników). Listy mają zawierać jedynie Nazwisko i Imię oraz datę urodzenia uczestnika.

23 - 31 stycznia 2021, godz. 11:00

Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
bilety 20 zł
lut 14

niedziela, godz. 9:00

bilety 80 zł
ulgowy 30 - 50 zł
przedsprzedaż 20 - 60 zł
Zapraszamy również całe rodziny, seniorów i turystów indywidualnych, młodzież do lat 18 z opiekunami. Mile widziane atrybuty związane z Mikołajkami np. czapki. Obowiązuje kolejność zgłoszeń i wpisowego w terminie. Osoby niezgłoszone (dot. to również kadry) nie mogą brać udziału.

Każdy uczestnik zobowiązany jest zachowywać odpowiedni dystans. Uczestnicy powinni posiadać kubeczek na napój. Zgłoszenia i opłatę za organizację do 2 grudnia do godz. 16-tej br. przyjmuje:
Oddział PTTK w Sopocie, tel. +48 785855923 lub
Oddział Morski PTTK w Gdyni, tel. +48 608679560

W ramach wpisowego uczestnicy otrzymują: opiekę kadry PTTK, kiełbaskę, chleb, napój, upominek od Św. Mikołaja, potwierdzenie do książeczek krajoznawczych pieszych, przyrodniczych. W przypadku nie wzięcia udziału w Rajdzie opłata nie będzie zwracana.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl