stat

Noworoczna kąpiel morsów (1 opinia)

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie Noworoczne Prezydenta Miasta Gdańska, Pawła Adamowicza z  Gdańskim Klubem Morsów. Mające wieloletnią tradycję spotkania prezydenta z amatorami zimowych, morskich kąpieli, odbywają się co roku, 1 stycznia o godzinie 13 na jelitkowskiej plaży. Obowiązkowa rozgrzewka przed wejściem do wody, a po niej, noworoczna kąpiel, za każdym razem przyciągają wielu widzów. Niektórzy z nich, zachęcani przez uczestników, sami decydują się na dołączenie do wspólnej zabawy i kąpieli.

Spotkanie noworoczne na plaży to nie tylko ćwiczenia i lodowata kąpiel. Atrakcją dla obserwatorów będzie między innymi zabawa przy ognisku i muzyce. Jednym ze zwyczajów Gdańskiego Klubu Morsów są również oryginalne przebrania karnawałowe. W Jelitkowie nie zabraknie oczywiście tradycyjnej, świątecznej choinki.

Zapraszamy wszystkich serdecznie 1 stycznia 2015 roku już od godziny 13 na plażę w Gdańsku Jelitkowie (wejście nr 72 i 73).

Program
13:00 - Przemówienie Prezesa Gdańskiego Klubu Morsów p. Lecha Szymaniuka
13:10 - Chrzest Morsa
13:15 - Wyróżnienie Super Morsa dla Tadeusza Wardziukiewicza
13:20 - Rozgrzewka Morsów przed kąpielą
13:25 - Wspólne zdjęcie przed kąpielą
13:30 - Kąpiel Morsów
13:45 - Ognisko i zakończenie spotkania


Przeczytaj także

Opinie (1)

  • Pikne chopaki

    Zawał serca murowany ;)

    • 0 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Informacje

Reklama

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl