• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Ogólnopolski Kongres Sportowy z zakresu Dietetyki, Suplementacji i Treningu

Największe wydarzenie w Polsce! Kongres umożliwia osobom chcącym rozwijać wiedze w zakresie zdrowego żywienia, suplementacji i treningu siłowego, spotkanie w jednym miejscu cenionych osobowości świata sportu, expertów żywienia o skrajnie różnych metodach.

Kongres otwiera świat dietetyki i suplementacji w połączeniu ze światem treningu. Będzie podróżą w glebie naszego organizmu- z najzdrowszymi technikami skupiającymi najlepsze z możliwych praktyk, i pomysłami, które będą najkorzystniejsze dla Ciebie.

PRELEGENCI

DAWID BIAŁOWĄS
dietetyk sportowy, specjalista ds. żywienia i wspomagania dietetycznego w sporcie, szkoleniowiec Mauricz.com. Zwolennik ewolucyjnego podejścia do żywienia i kultury fizycznej. Trener i utytułowany zawodnik judo (3 Dan), Crossfitter, gospodarz bloga barbellkitchen.pl Doświadczenie zawodowe zdobywał poprzez lata pracy w sporcie, studia magisterskie na AWFiS Gdańsk, podyplomowe studia z Żywienia i Wspomagania Dietetycznego w Sporcie w AWFiS Gdańsk oraz szkolenia organizowane przez Jakuba Mauricza.

JAKUB MAURICZ
trener, dietetyk, szkoleniowiec, dydaktyk. W latach 2008-2010 zastępca redaktora naczelnego Muscular Development. Konsultant naukowy publikacji "Nowoczesny trening siłowy" oraz "Spalaj tłuszcz, buduj mięśnie" wydawnictwa Galaktyka. Na co dzień współpracuje m.in. z Mistrzami KSW Michałem "Cipao" Materlą i Maciejem "Irokezem" Jewtuszko, ,Joanną Jędrzejczyk (UFC), Piotrem Strusem (KSW) i Izuagbe Ugonohem. Specjalista do spraw dietetyki i suplementacji oraz przygotowania kondycyjnego w sportach szybkościowo-siłowych. Właściciel centrum dydaktyczno-treningowego mauricz. com oferującego kursy trenerskie i współpracę ze sportowcami zawodowymi. Szkoleniowiec IFAA Polska.

TOMASZ LECH "PAPAJ".
-instruktor rekreacji ruchowej-fitness i ćwiczenia siłowe, instruktor sportu-kulturystyka Sporty siłowe trenuje od 20 lat, dyscypliną STRONG MAN zainteresował się pod wpływem braci Jarka i Jacka Dymków czołowych polskich strongmanów

Prywatnie -Ojciec Oliwii i partner Elwiry

BIELSKI MACIEJ
Licencjonowany trener CrossFit 28 letni absolwent AWFiS w Gdańsku naukowo rozwijał się w katedrach Fizjologii i Biochemii Wysiłku Fizycznego na stanowisku asystenta. Przez szereg lat sportowo związany ze sportami walki, równolegle mając zawsze gdzieś styczność z gimnastyką sportową i żelastwem, czy to w formie dwuboju olimpijskiego czy tradycyjnej siłowni. Trener Crossfit LVL 1

Michal Karmowski
Sportowiec i motywator, dietetyk sportowy, specjalista ds. żywienia i wspomagania dietetycznego w sporcie,

Dzięki bardzo obszernej wiedzy z dziedziny fizjologii, biochemii i anatomii człowieka jestem uważany na jednego z najbardziej wziętych trenerów personalnych. Oprócz głębokiej analizy fizjologii i upodobań klienta i układania optymalnego planu treningowego; specjalizuję się w kompozycji racjonalnej diety oraz doborze odpowiednich suplementów. Jestem wielkim propagatorem medycyny niekonwencjonalnej i kucharzem specjalistą kuchni dietetycznej.

zgłoszenia na kongres
https://www.kongres.zapytajtrenera.pl

Przeczytaj także

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl

Najczęściej czytane