stat
Impreza już się odbyła

Oksywskie Poruszenie - pilates

Oksywskie Poruszenie to cykl bezpłatnych zajęć sportowych prowadzonych przez profesjonalnych trenerów na sali gimnastycznej.

w każdą sobotę (do 18.12), godz. 10.00

Gdańsk, Jagiellońska
Wstęp wolny

w każdy poniedziałek (do 20.12), godz. 17:15

bilety 30 - 35 zł
W roku 2019 Rada Dzielnicy Oksywie oraz V Liceum Ogólnokształcące w Gdyni zaprasza mieszkańców Oksywia i okolic na bezpłatne zajęcia sportowe z pilatesu, areobiku, zumby i jogi odbywające się na sali gimnastycznej szkoły przy ulicy Dickmana 14.

Na zajęcia nie trzeba się zapisywać. Na Pilates i Jogę należy zabrać ze sobą karimatę, a na areobik i zumbę obuwie sportowe na zmianę. W zajęciach mogą uczestniczyć wszyscy zainteresowani, również z innych gdyńskich dzielnic.

Grafik zajęć Oksywskiego Poruszenia w 2019 roku:

Pilates - wtorek, godzina 19.00-20.00
Areobic - wtorek, godzina 20.00-21.00
Zumba - środa, godzina 19.00-20.00
Joga - piątek, godzina 19.00-20.00


Aktualne komunikaty dotyczące zajęć znajdują się na stronie Rady Dzielnicy Oksywie oraz Facebooku. Pytania należy kierować za pośrednictwem adresu e-mail oksywskie.poruszenie@wp.pl.

Rady Dzielnicy Oksywie ze swojego budżetu statutowego przeznaczyła 22 tys. zł. Zajęcia odbywać się będą przez cały rok - z wyłączeniem wakacji i świąt.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl