stat
Impreza już się odbyła

Otwarcie nowego klubu fitness w C200 Office (1 opinia)

W sobotę 23 kwietnia nastąpi otwarcie nowej siłowni C200 Fitness, która znajduje się na terenie biurowca C200 Office przy ulicy Marynarki Polskiej 163 w Gdańsku. Z tej okazji zaplanowano dzień otwarty z wieloma atrakcjami.

paź 22-24

piątek - niedziela, godz. 18:30 - 22:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
paź 24

niedziela, godz. 14:00 - 17:00

Wstęp wolny
Podczas sobotniego dnia otwartego wśród atrakcji znajdzie się bezpłatny cyfrowy pomiar ciała FitCraft360, dzięki któremu uzyskamy trójwymiarowy obraz naszej sylwetki w technologii 3D, bezpłatne wykonanie testów funkcjonalnych oraz bezpłatne konsultacje z trenerami personalnymi i dietetykiem. Dodatkowo chętni będą mogli wziąć udział w zajęciach pilatesu bądź w krótkiej terapii nowoczesną, specjalistyczną maszyną INDIBA, która ma zastosowanie w fizjoterapii sportowej oraz rehabilitacji. Jest to połączenie terapii falami radiowymi z elementami terapii manualnej, która wyzwala wewnętrzną energię wspomagającą regenerację tkanek.

Podczas dnia otwartego C200 Fitness będzie można wesprzeć szczytny cel i wziąć udział w akcji charytatywnej polegającej na przebiegnięciu kilku kilometrów na bieżni. Za każdy przebiegnięty kilometr zapłaci deweloper obiektu C200 Office - EURO STYL, a zebrana kwota zostanie przekazana na rzecz potrzeb Szkoły Podstawowej nr 69 im. gen. St. Sosabowskiego w Gdańsku.

C200 Fitness to nowoczesny obiekt sportowy, który wyróżnia się niezwykłą, oryginalną aranżacją w stylu vintage oraz dużą dostępnością treningów personalnych (do dyspozycji pięciu doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów, innowacyjna aplikacja do zarządzania treningami, indywidualne sale do ćwiczeń). Klub jest samoobsługowy i dostępny dla ćwiczących od poniedziałku do niedzieli przez całą dobę. Siłownia została zaopatrzona w najwyższej jakości sprzęt. Do dyspozycji użytkowników jest w pełni zagospodarowana strefa wolnych ciężarów, wyposażona w Half Rack z podestem i sztangą olimpijską, strefa cardio z bieżniami firmy Matrix oraz sale do ćwiczeń indywidualnych oraz grupowych. Na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowy sprzęt - Keiser Functional Trainer. Urządzenie to może być wykorzystywane do setek rodzajów ćwiczeń począwszy od rehabilitacyjnych, skończywszy na bodybuildingu.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia nowego obiektu!

Opinie (1)

  • program!!!

    będą jutro jakieś zajęcia fitness dla pań? o której godzinie?

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl