• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Pojedyncza lekcja nurkowania z instruktorem na basenie

Zapraszamy na próbę nurkowania z instruktorem w basenie. Po jednej lekcji INTRO zadecydujesz, czy nurkowanie jest tym czego szukasz, czy też nie?! Pod okiem instruktora nauczysz się prostych odruchów, a płytki basen zapewni Ci bezpieczeństwo i komfort.

Intro to również świetny pomysł na prezent dla najbliższej osoby! W tym celu stworzyliśmy profesjonalną wersję Voucheru aby zrobić wrażenie na przyszłym nurku. Aby uczestniczyć w programie INTRO nie musisz posiadać sprzętu nurkowego, wystarczy tylko ten basenowy (strój kąpielowy, ręcznik, czepek, klapki), resztę zorganizujemy za Ciebie! Każdy kursant na czas szkolenia otrzyma markowy sprzęt firmy Scubapro w skład którego wchodzi kompletny Aqualung nurkowy.
Zajęcia składają się z krótkiej części teoretycznej, przygotowania i omówienia sprzętu oraz godziny basenowej podwodą.

Zajęcia INTRO dla początkujących w pełnym Aqualungu organizowane są na basenie Pływalnia Chełm. Spotkanie zaplanowaliśmy na godzinę 17:20, zbiórka na korytarzu przy szatni basenu.
Po zakończeniu zajęć otrzymasz pamiątkowe zdjęcia z pod wody oraz certyfikat Try Scuba w wersji mobilnej.

Jeśli chcesz otrzymać od nas pamiątkowy certyfikat proszę stwórz profil na www.divessi.com i dodaj w nim swoje zdjęcie. Potwierdzając nam wykonaną procedurę rejestracji stworzymy ci Twój pierwszy certyfikat nurkowy "Try Scuba".

Aby nurkować jak już pewnie wiesz trzeba być w miarę zdrowym. Kliknij i ściągnij informacje dotyczące zdrowia nurka. Jeśli będziesz potrzebować dodatkowych informacji odnośnie zdrowia przed nurkowaniem napisz do nas! Odpowiemy ci na wszystkie pytania.

Wymagania:
- koszt 300 PLN
- Minimalny wiek 10 lat. Górna granica nie istnieje...
- Formularz Medyczny dostępny na naszej stronie

Wymagania sprzętowe:
- czepek
- ręcznik
- klapki
- strój kąpielowy

Cena zawiera:
- Kompletny sprzęt nurkowy na czas trwania szkolenia
- Obsługa instruktora
- Wejście na basen
- Godzina basenowa zajęć nurkowych
- Zdjęcie podwodne

Zapisy wyłącznie przez naszą stronę.

w każdą środę (do 29.03), godz. 13:00 - 13:45

Sopot, Ul. Hestii 1
Na zaproszenie

w każdą sobotę (od 06.05 do 14.10.2023), godz. 09:00

Gdańsk,
bilety 400 zł

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl