• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Poranna Joga w Na Fali

Mamy również coś dla tych najbardziej aktywnych gości - Poranna Joga na plaży. A po jodze? Zimne koktajle, pyszne jedzonko, #GoodVibesOnly, muzyka z najwyższej półki!

Joga jest systemem filozofii indyjskiej, polegającym na jedności ciała, umysłu i duszy. Obecnie najczęściej kojarzona z systemem ćwiczeń, który pomaga nam poczuć się dobrze w swoim ciele i przywrócić równowagę wewnętrzną. Regularna praktyka jogi, poprawia naszą kondycję, wzmacnia mięśnie głębokie, wysmukla sylwetkę i oczyszcza ciało, ma też pozytywny wpływ na nasz umysł - poprawia koncentrację i wycisza emocje.

Na zajęciach będziemy ćwiczyć pozycje (ASANY), które pozwolą naszemu ciału pracować, ale w inny sposób niż na siłowni czy podczas fitnessu. Sekwencja asan jest dobrana tak, żeby każdy, niezależnie od stopnia zaawansowania mógł wziąć udział w zajęciach. Będziemy się wzmacniać, ale też rozciągać i rozluźniać, zadbamy również o zdrowie pleców. Zajęcia będą dynamiczne, co oznacza połączenie ruchu z oddechem, ale miękkie i przyjemne. Oczywiście znajdziemy też czas na trochę śmiechu i relaks.


Marta Majewska- swoją przygodę z jogą rozpoczęła w 2007 roku w jednej z warszawskich szkół ashtangi. Od tamtej pory joga stała się nieodłącznym elementem jej życia. Praktykowała wg różnych metod, u licznych nauczycieli, w Polsce, w Indiach i Berlinie, a swoją wiedzę o ciele poszerzyła również podczas lekcji tańca, zajęć pilatesu, rehabilitacji i kursów masażu. Podróżowała łącznie rok po Indiach, poszukując swojej jogowej ścieżki i zagłębiając się w praktyki medytacyjne. W 2015 skończyła kurs instruktorski vinyasy yogi i od tamtej pory dzieli się swoją pasją do jogi z innymi.

Będzie Nam niezmiernie miło, jeśli przyjdziecie. Do zobaczenia na macie!

P.S. Jeśli możecie weźcie swoje maty, koce lub ręczniki na których będziecie ćwiczyć. Pamiętajcie też o stroju niekrępującym ruchów.

Zajęcia są darmowe, dzięki: Na Fali BeachBar

Przeczytaj także

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl