stat
Impreza już się odbyła

Potyczki Sportowe Przedszkolaków

  • sobota, 5 czerwca, godz. 14:00
  • Lokalizacja
    Gdynia
  • Bilety
    wstęp wolny

Zapraszamy na Potyczki Sportowe Przedszkolaków. W sobotę 5 czerwca 2021 roku o godz. 14.00 odbędzie się rywalizacja bezpośrednia pomiędzy gdyńskimi przedszkolami i szkolnymi klasami "0" o Puchar Przewodniczącego Komisji Sportu Rady Miasta Gdyni.

wrz 5

niedziela, godz. 8:00

Gdańsk, Orunia Górna
bilety 40 zł
przedsprzedaż 15 zł
wrz 19

niedziela, godz. 8:00

Gdańsk, Kokoszki
bilety 40 zł
przedsprzedaż 15 zł
Organizatorzy przyjmują po jednej drużynie z danej placówki. Dopiero, gdy będą wolne miejsca drugą a może i trzecią. Drużyna liczy 10 osób. Połowa to Przedszkolaki i 5 osób pełnoletnich (mama, tata) inna osoba wskazana przez rodzica- opiekuna. Uczestnik startuje tylko w jednej drużynie.

W zgłoszeniu kapitan podaje nazwę placówki i jej adres, imiona i rok urodzenia każdego uczestnika, nazwę grupy przedszkolaka, adres mailowy rodzica. Pełnoletni uczestnik potyczek musi posiadać własną Kartę Mieszkańca Gdyni.

Dane osobowe uczestników będą przetwarzane przez Fundację Pozytywne Pomorze. Każdy uczestnik (jego prawny opiekun) i osoba towarzysząca biorąca udział w Potyczkach Przedszkolaków wyrażają zgodę na publikację wizerunku w mediach lokalnych i społecznościowych.

Obowiązuje reżim sanitarny. Każdy wyraża zgodę na badanie temperatury ciała. Każdy uczestnik rywalizacji składa oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w rywalizacji sportowej "pod chmurką". Z uwagi na reżim sanitarny jedna drużyna może mieć maksymalnie 15 kibiców.

W przypadku złej pogody rywalizacja odbędzie się w sali gimnastycznej, bez udziału publiczności. Organizatorzy nie zapewniają szatni do przebrania. Ilość miejsc parkingowych ograniczona. Zawodnicy startują na własne ryzyko. Zwierzęta kochamy, ale zostają w domu. Drużyna występuje w koszulkach tego samego koloru. Drużyna wyznacza kapitana - osoba pełnoletnia. Z organizatorem rozmawia wyłącznie kapitan. Decyzję ostateczną podejmuje organizator.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl