stat

Rodzinne Gry Parkowe na Orientację

Gry Parkowe w formie marszu lub biegu na orientację to imprezy rekreacyjno-sportowe w poszczególnych dzielnicach Trójmiasta, które mają na celu propagowanie aktywnego spędzania czasu, poznawanie ciekawych miejsc (głównie parków i terenów leśnych), wspólną zabawę na świeżym powietrzu oraz promowanie zawodów z mapą.

maj 24

niedziela, godz. 9:30 - 14:00

Gdańsk szkoła podstawowa, Gdańsk, ul. Dragana 2
wrz 5

sobota, godz. 10:30 - 14:30

Gdańsk, Park Reagana
bilety 20-25 zł
ulgowy 1-15 zł
Jak nie zgubić się w lesie? Gdzie w bezpieczny sposób sprawdzić swoje umiejętności czytania mapy? W jaki sposób precyzyjnie nawigować w lesie, parku i w miejskiej dżungli? Jak dobrze się bawić w poszukiwanie "skarbów" z rodziną i znajomymi? Jak zdrowo i przyjemnie spędzić niedzielne przedpołudnie i pozbyć się zbędnych kilogramów? Przekonasz się już 23 lutego w Gdyni Karwiny biorąc udział w Rodzinnych Grach Parkowych na Orientację organizowanych przez Stowarzyszenie Almanak.

Dla uczestników przygotowane zostały kolorowe mapy, cztery ciekawe trasy do wyboru o różnym stopniu trudności i ciepła herbata. Na mecie każdy otrzyma pamiątkowy medal, 1 pkt. do Odznaki Imprez na Orientację i weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Rodzaje tras:
- Rodzinna - 2-3 km
- Łazik - 3-4 km
- Tułacz - 3-5 km
- Biegacz - 3-6 km

SZCZEGÓŁY


Program:
- 9:30-12:30 praca biura zawodów. Można przyjść o dowolnej godzinie w podanym przedziale czasu.
- 10:00-12:30 start drużyn zgłoszonych internetowo (z zarezerwowanymi mapami) i drużyn zgłoszonych na miejscu (w ramach puli map rezerwowych). Minuty startowe przydzielane będą na starcie zgodnie z kolejnością rejestracji uczestników na sekretariacie.
- 11:30-12:30 start drużyn zgłoszonych w dniu imprezy na mapach osób zgłoszonych wcześniej, które nie stawiły się na starcie do godz. 11:30
- 14:00 godzina zamknięcia mety
- 14:00-15:00 planowane zbieranie punktów.

Organizatorem imprezy jest znane m.in. z Tułaczy i Próby Mamuta Bractwo Przygody Almanak przy współpracy Miasta Gdańsk. Patronat nad całym cyklem objęła Prezydent Miasta Gdańska Aleksandra Dulkiewicz. Patronat medialny sprawują: Radio Gdańsk, Trojmiasto.pl oraz familytime.pl.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    3-22 zł
  • Przedsprzedaż
    1-15 zł
UWAGA!!!
Zgłoszenie do piątku 21 lutego do godz. 20:00 gwarantuje obniżoną opłatę startową, a osoby zarejestrowane do czwartku mogą zamówić okolicznościowy medal.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl