• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Roztańczone lodowisko

Od soboty 11.01 będzie można pojeździć na łyżwach na tarasie Galerii Morena. Po raz kolejny ta ciesząca się wielką popularnością gdańska ślizgawka, zaprasza wszystkich amatorów łyżwiarstwa do dobrej zabawy. Na chętnych czeka mnóstwo atrakcji, darmowa wypożyczalnia łyżew i kasków, a także zajęcia z profesjonalnym instruktorem. Ślizgawka będzie czynna do 16 lutego, w godzinach 12:00-19:00.

Po wielkim ubiegłorocznym sukcesie lodowiska, Galeria Morena postanowiła ponownie udostępnić swój taras na poziomie +1 i zorganizować tam darmową ślizgawkę dla wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Na lodowisku o powierzchni 140 m2 zarówno dzieci, jak i starsi początkujący i bardziej zaawansowani łyżwiarze będą mogli doskonalić swoje umiejętności. Dodatkowo, w soboty, przez cztery godziny Galeria Morena zapewnia profesjonalnego instruktora, który pomoże bezpiecznie rozpocząć przygodę z jazdą na łyżwach oraz zapewni odpowiednie ćwiczenia i animacje dla dzieci i dorosłych. Na najmłodszych czekać będą również pingwinki do nauki jazdy.

Lodowisko na tarasie Galerii Morena pozwala cieszyć się zabawą na świeżym powietrzu, podziwiając jednocześnie panoramę gdańskiego osiedla Morena. Dla osób, które nie posiadają własnych łyżew, dostępna będzie darmowa wypożyczalnia łyżew oraz kasków, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Lodowisko będzie czynne w dni handlowe w godzinach 12:00-19:00, od 11 stycznia do 16 lutego 2020 r. na tarasie Galerii Morena na poziomie +1. Wstęp na lodowisko oraz wypożyczalnia są darmowe.

Galeria Morena to obiekt o ugruntowanej pozycji wśród lokalnej społeczności, położony na osi łączącej południowy oraz północny kraniec Gdańska. W 2016 roku galeria przeszła gruntowną modernizację, w wyniku której zyskała dodatkowe ponad 13 000 mkw. GLA, nową kondygnację, a także zewnętrzny taras z funkcją wypoczynkową. Do dyspozycji klientów oddano ponad 80 sklepów, w tym H&M, Reserved i Unisono, a także innowacyjne kino Cinema 3D, nowoczesny fitness klub Calypso, przestronną salę zabaw dla dzieci Kinderplaneta, strefę restauracyjną oraz interaktywne strefy rozrywki. Klienci mogą także skorzystać z podziemnego parkingu mieszczącego 1100 pojazdów.

Przeczytaj także

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl