stat
Impreza już się odbyła

Rytm duszy - joga, oddech i medytacja

Rytm Duszy - autorska forma warsztatu łączącego świadomy oddech i jogę prowadzącą do medytacji w ruchu.Medytacja w ruchu podobnie jak taniec jest uwalniająca, rozluźniająca i relaksująca.To jedna z najstarszych form medytacji tak bliska naszej duszy. Cudowna dla układu odpornościowego organizmu i redukująca poziom hormonu stresu. Wystarczy pozwolić ciału by prowadziło i mu w tym nie przeszkadzać.

Dla początkujących i wszystkich, którzy chcą pracować z duszą i ciałem proszę o przybycie 10 min przed rozpoczęciem w wygodnym stroju do ćwiczeń. Zajęcia będą trwały 75 minut.

AGA BARANSKA Jest artystką i absolwentka London University of Art a także mamą bliźniaków i dyplomowaną nauczycielką Yin Yoga oraz Yoga terapeutycznej i wspomagającej płodność u kobiet. Jej pasja i wrażliwość pozwalają prowadzić uważne warsztaty skierowane na ciało i duszę gdzie kreatywność spotyka się z tradycją Ayurwedy i indywidualnymi potrzebami klienta. Aga odkryła potencjał Hatha Yoga w Londynie prawie dwadzieścia lat temu. Lecz wówczasmyślała że Yoga kończy i zaczyna się na macie. Dopiero w ciągu ostatnich lat podczas podróży szkoleniowych do Indii i Mexico postanowiła nadać Yoga własną drogę . Jej praktyka wymyka się z poza tradycyjnych nazw yogi gdzie Aga z lekkością pracuje z różnymi aspektami włączając medytacje , techniki oddychania , yogę hormonalną i tworząc piękną atmosferę podczas warsztatów gdzie każdy ma okazje spotkać się sam ze sobą w chwili obecnej. Aga prowadzi zajęcia z klientami indywidualnymi oraz organizuje warsztaty dla kobiet. W chwili obecnej odbywa trening nauczycielski metodą psychedelic breath.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl