• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Sopocki Festiwal Biegowy . Biegi dla dzieci (1 opinia)

Aktualizacja: 16 września zapraszamy na sopockie błonia, gdzie MOSiR Sopot przygotował sportowe atrakcje dla dzieci. Zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 12 lat do pokonywania w jak najkrótszym czasie dmuchanego toru przeszkód. Młodzi biegacze zostaną podzieleni na trzy kategorie wiekowe: 3-5 lat, 6-8 lat i 9-12 lat. Każdy może pokonać tor dwukrotnie. O zajętym miejscu decyduje lepszy czas z dwóch prób. Każdy uczestnik na mecie otrzyma medal i pamiątkowy dyplom, a najlepsi nagrody rzeczowe. Początek sportowej zabawy o godz. 15:00. Wszystko odbędzie się na otwartym terenie przy ulicy Polnej.

Aktualizacja: Niestety, zmuszeni jesteśmy odwołać finałowy bieg naszego Festiwalu. Bieg UV ColoRUN się nie odbędzie z powodu małego zainteresowania. Na liście zapisanych uczestników pojawiło się tylko kilka osób. Przepraszamy wszystkich zainteresowanych i zapraszamy do wzięcia udziału w Biegu granicami Sopotu (18 km) lub w biegu na 2,0 km lub na 3,5 km. Są jeszcze miejsca!

Zwieńczeniem Sopockiego Festiwalu Biegowego jest UV ColoRUN, który rozpocznie się o godz. 19:30. Biegacze przez 33 minuty pokonują kilkusetmetrową pętlę. Uczestnik musi mieć ukończone 18 lat. Wszyscy startują jednocześnie i starają się w ciągu 33 minut wykonać jak najwięcej okrążeni. Celem biegu jest popularyzacja aktywności fizycznej, nie będą wyłaniani najszybsi zawodnicy.


Zapisy i informacje organizacyjne są już uruchomione na platformie: https://elektronicznezapisy.pl/event/7674/strona.html

Zapisy online trwają do 14 września do północy. Zapisy na miejscu będą możliwe pod warunkiem wolnych miejsc na listach startowych i trzeba pamiętać, że opłata startowa na miejscu jest wyższa. Biuro pracuje w godz.: 13:00 - 14:45 i w godz. 18:00 - 19:15.

Na miejscu będzie możliwość pozostawienia rzeczy osobistych w namiocie, pełniącym funkcję depozytu. Ustawiona zostanie także szatnia. Biegi odbędą się bez względu na warunki pogodowe, trzeba więc dostosować ubiór biegowy do pogody.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  5 zł
Obowiązują zapisy.

Opinie (1) 1 zablokowana

 • wszystko obojetne dla zdrowia i przyrody

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl