stat
Impreza już się odbyła

#TAŃCZiWrzeszcz na Dachu!

Zapraszamy na zajęcia taneczne! Bez względu na wiek, umiejętności, wpadnij do Nas! Spalisz z Nami mnóstwo kalorii, świetnie się przy tym bawiąc! Dance to zajęcia o umiarkowanej intensywności, ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej oraz poprawę kondycji fizycznej i koordynacji ruchowej.

paź 17

niedziela, godz. 11:00 - 13:00

Gdańsk Wrzeszcz,
bilety 70 zł

w każdy piątek (do 31.12), godz. 17:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
Muzyczne hity, latino, pop, disco, a to wszystko z widokiem na cały Gdańsk w słonecznej aurze i przy pysznym drinku!

Spotykamy się na Dachu Galerii Metropolia, (W przypadku złej pogody: Peron 5 w Stacji Food Hall)

Wejście: 25 PLN (-10% na barze z biletem/opaską)
Start sprzedaży biletów 28.06.2011! Zarezerwuj wcześniej miejsce i napisz do Nas tutaj: www.facebook.com/urbanskidancefit

UWAGA: Abyście mogli bezpiecznie i komfortowo ćwiczyć, wprowadziliśmy limit uczestników.

Jakub Bubek Urbański - tancerz, choreograf i blogger. Instruktor fitness od 8 lat. Absolwent studiów na kierunku artystycznym taniec w spec. kompozycja i techniki taneczne oraz menadżer kultury. Tancerz takich teledysków jak Katy Perry. Szkolił się u takich choreografów jak: Jose De La Cruz, Artur Cieciórski, Anna Kapera, Marvin Gofin, Anna Bekier oraz wiele innych. Choreografowie takich gwiazd jak Britney Spears, Justin Bieber, Usher, Janet Jackson czy Madonna. Podczas zajęć u tego instruktora poczujecie cudowną atmosferę, ale również zadba o Waszą technikę. Kuba prowadzi formy taneczne, wzmacniające i rozciągające. Motto życiowe: ciesz się każdą chwilą jakby miała być ostatnia.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl