• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

TKP Gdańsk Piątka (1 opinia)

Gdańskie Biegi na Piątkę, czas na Trójmiejski Park Krajobrazowy. Po gorących piaskach Plaży na Stogach oraz trasach wytyczonych po Stadionie Energa przyszedł czas na malownicze widoki Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Przed nami trzeci z czterech letnich Biegów na Piątkę, organizowanych przez Gdański Ośrodek Sportu.

Podobnie jak w przypadku poprzednich dwóch imprez, także i ta będzie miała swoją specyfikę, a leśne ścieżki nie tylko obudzą prawdziwą przyjemność z biegania, ale i zweryfikują, kto w ostatnich tygodniach należycie przykładał się do treningów.

Start i Meta usytuowane będą na polanie w Dolinie Czystej Wody. Podczas imprezy po raz kolejny obowiązywał będzie limit 250 startujących, apelujemy również do uczestników o rozwagę oraz zachowanie bezpiecznego, wynoszącego 1,5 metra dystansu społecznego. Z tego właśnie powodu po raz kolejny zawodnicy na trasę będą wypuszczani po pięciu, z zachowaniem odpowiedniej odległości oraz w pięciosekundowych odstępach czasowych.

ZapisyRegulaminTrasa nie ma atestu PZLA, została wymierzona urządzeniami GPS, a dystans 5 kilometrów jest jedynie orientacyjny. Zawodnicy będą mieli do pokonania jedną pętlę trasy po leśnych ścieżkach.

Tego lata pozostały jeszcze do rozegrania dwie imprezy na dystansie pięciu kilometrów:

- TPK Gdańska Piątka, niedziela, 9 sierpnia 2020, Trójmiejski Park Krajobrazowy Oliwa
- Parkowa Piątka, niedziela, 23 sierpnia 2020, Park im. Ronalda Reagana

Każdy bieg traktujemy jako autonomiczne, zamknięte wydarzenie, dlatego też nie traktujemy ich jako cykl Grand Prix, czyli nie tworzymy klasyfikacji ogólnej i nie zbieramy punktów.

Opinie (1)

  • Czy w tym czasie

    będzie można pośmigać tam na rowerze? Czy trasa biegu będzie jakoś zamknięta?

    • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl