stat
Impreza już się odbyła

Trening i bieg indywidualny City Trail

Zapraszamy na bieg przełajowe w Gdańsku. 21 lutego odbędzie się trzecia edycja z Cyklu City Trail.

14 - 23 maja 2021, godz. 12:00

Gdańsk, Plac za parkingiem Dywizji...
bilety 15 zł
sie 28-29

sobota - niedziela, godz. 04:45

bilety 179 - 999 zł
ulgowy 45 - 55 zł
przedsprzedaż 139 - 959 zł
City Trail z Nationale-Nederladen to cykl biegów przełajowych, który odbywa się na 5-kilometrowych trasach, w dziesięciu miastach.

Ze względu na pandemię koronawirusa ostatnie zawody w tradycyjnej formule odbyły się w marcu. - Nie oznacza to, że się poddajemy. Od grudnia zapraszamy na nasze trasy, a także na treningi - mówi Piotr Książkiewicz, organizator CITY TRAIL.

ZapisyBiegi CITY TRAIL mają swój początek w 2010 roku. To cykl ogólnopolski, który dotychczas realizowany był w formule Grand Prix - w okresie jesienno-zimowym, w każdym z dziesięciu miast biorących udział w cyklu odbywało się po 6 biegów, co łącznie dawało aż 60 imprez w 6 miesięcy. Pandemia koronawirusa wymusiła na organizatorach istotne zmiany.

Bieganie indywidualne to możliwość sprawdzenia się na trasach CITY TRAIL, które zostaną przez organizatorów oznaczone. Nie będzie wspólnego startu, pomiaru czasu, ani klasyfikacji. - W każdej z naszych lokalizacji, a są to: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Szczecin, Warszawa i Wrocław, pojawimy się trzy razy - w grudniu, styczniu i lutym - wyjaśnia Piotr Książkiewicz.Nad bezpieczeństwem biegaczy będzie czuwał patrol medyczny, a po aktywności będzie można posilić się zdrową przekąską oraz napić izotonika.
Sponsorem Tytularnym imprezy jest Nationale-Nederlanden. Biegi odbywają się we współpracy z markami Salomon, Suunto, Sklep Biegacza, Good Food oraz Science In Sport

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    9,99 - 24,99 zł
Koszt:
9,90 zł - pojedyncze wydarzenie
24,90 zł w przypadku zapisów na trzy terminy jednocześnie (20.12. 17.01. 21.02.)
Opłata jest oddzielna na bieganie po trasie oraz trening.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl

Najczęściej czytane