stat
Impreza odwołana

Treningi otwarte Whip Fighting Sport (3 opinie)

W sezonie jesienno-zimowym, co tydzień w niedzielę, odbywają się treningi w Sopocie w parku na Placu Mancowym - do wpisania w nawigacji - Sopot Powstańców Warszawy 55.

Jesteśmy grupą, które trenuje sztuki walki - od Shaolin, MMA po Historyczne Walki Średniowieczne. Jest to forma aktywnego spędzania przez nas czasu. Tworzymy małą ale różnorodną grupę, która w sezonie letnim powiększa się o tych, którzy chcą się z nami dobrze bawić. Posiadamy arsenał broni ćwiczebnej (plastikowej lub drewnianej) takiej jak miecze jednoręczne, dwuręczne, noże, włócznie, kije. Podczas sparringów, które odbywają się głównie w niedziele, używamy ochraniaczy takich jak maski szermiercze oraz specjalne rękawice lub rękawiczki. Dodatkowo jesteśmy grupą, która ma na celu rozpowszechnienie batów w Polsce, stąd nazwa Whip Fighting Sport. Baty popularne są głównie w USA w różnej formie - od freestyle po walki.
Na naszej grupie na FB oraz na kanałe YT istnieją filmy, które obrazują to co robimy oraz co staramy się udoskonalić - https://www.youtube.com/channel/UC5hOc-6IP_VfeH3YbpHE8Rg

Posiadamy bicze z paracordu, którymi możemy nauczyć Cię strzelać oraz pokazać formy, które używamy podczas walki. Podczas treningu obowiązuje strój sportowy, wygodny. Dodatkowo jeśli trenujesz Krav mage, BBJ, MMA, Boks i chcesz się z nami zmierzyć lub poznać cos nowego, posiadasz jakieś ochraniacze, rękawice lub wyżej wymienione bronie treningowe i wszystko co ochroni Cie przed uderzeniem to zapraszamy Cie w każdą niedzielę od 9:30 -10:00 do 12:00.
Jeśli nie masz doświadczenia ani sprzętu też zapraszamy!

1. Rozgrzewka 9:30 -10
2. Ćwiczenie technik
3. Sparringi
4. Rozciąganie 11:30
cze 6-7

sobota - niedziela, godz. 10:00

Gdańsk,

w każdy poniedziałek (do 22.06), godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 9,90 zł

Opinie (3)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl