• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Turniej Siatkówki Plażowej Ziaja Cup 2017

Pierwsze turnieje siatkówki plażowej lata 2017 na sopockiej plaży rocznika 2000 i młodsi oraz kategorii open z cyklu ZIAJA Cup organizowane przez sopocki MOSiR odbywały się przy ciągle padającym deszczu i lekkim wietrze, który nie utrudniał gry. Wszyscy uczestnicy prezentowali niezwykle wysoką formę sportową oraz ogromny hart ducha.

W turnieju kadetów z rocznika 2000 i młodsi świetne wrażenie zrobiła para gdańskiego Trefla (rocznik 2001)Dawid Pawlun, Jakub Kraut, którzy zdeklasowali rywali i zachwycili dojrzałą i mądrą grą. W meczu o msc. I pewnie 21:15 pokonali mocną parę z Gdyni Michał Ambroziak i Piotr Hening., Trzecie miejsce przypadło parze dziewcząt z Alpatu Gdynia Julia Kamerka i Wiktoria Andrychowicz, które w meczu o msc. III do 19 pokonały parę mieszaną z Gdyni Katarzyna Marszewska i Zbigniew Borek.

W turnieju głównym kategorii open z cyklu Ziaja Cup w finale spotkały się pary, które wcześniej los skojarzył w jednej grupie. Bracia Piotr i Sławomir Wrzosek po emocjonującym meczu grupowym 26:24 pokonali młodych kadetów Trefla Gdańsk Jakub Kraut i Dawid Pawlun. W póżniejszym meczu finałowym po początkowej przewadze młodzieży górę wzięło doświadczenie braci Wrzosków, którzy zwyciężyli 21:15. W meczu o msc. III także spotkały się pary, które wcześniej grały w grupie. Krakowianie Sebastian Słomian i Marcin Lasoń pokonali sopocian braci Sebastiana i Daniela Kosków 21:19 by póżniej w meczu o msc. III ulec 21:15.
Imprezę wsparły firmy: Ziaja oraz Timex.

MOSiR Sopot zaprasza na:

14.07.2017 (piątek)
Turniej siatkówki plażowej Ziaja Cup rocznik 2000 i młodsi.
Zapisy do godz. 10.00, plaza przy molo (wejście nr 23)

15.07.2017 (sobota)
Turniej siatkówki plażowej Ziaja Cup w kat.Open
Zapisy do godz. 10.00, plaza przy molo (Wejście nr 23)

Przeczytaj także

Informacja o biletach

dla uczestników zapisy

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl