Impreza już się odbyła

V Pieszy Rajd na Orientację Maczuga Stolema

  • sobota, 26 sierpnia 2017,
    godz. 07:00
  • Pobłocie
  • 35 - 60,
    ulgowy 10 - 15

Już 26 sierpnia w Pobłociu wystartuje jubileuszowa, piąta edycja Pieszego Rajdu na Orientację Maczuga Stolema.

Impreza od 2013 roku organizowana przez GOK w Główczycach niezmiennie ściąga w gościnne progi gminy Główczyce pozytywnie zakręconych miłośników biegów przełajowych i aktywności na świeżym powietrzu.
MACZUGA STOLEMA to dla nich nie tylko możliwość uprawiania ulubionej dyscypliny sportu w niezwykłym otoczeniu - wśród bajkowych torfowisk, sosnowych lasów, dziewiczych terenów otuliny Słowińskiego Parku Narodowego - słowem, najbardziej urokliwych zakątków Pomorza.

Główczycki rajd na orientację to też impreza ciesząca się wysokim prestiżem, wpisana na listę Pucharu Polski w Pieszych Rajdach na Orientację.

Corocznie przygotowywana w innym miejscu, z myślą o nowych uczestnikach i starych wyjadaczach, zarówno młodych jak i starszych śmiałkach - nasza impreza oferuje do wyboru kilka tras o różnej długości i stopniu trudności. Podczas V edycji Pieszego Rajdu na Orientację MACZUGA STOLEMA uczestnicy, w zależności od humoru, kondycji i ochoty będą mogli spróbować szczęścia i przekonać się o własnej sile na trzech trasach:

- DUŻY STOLEM - trasa 50 km, zaliczana do Pucharu PMNO, dla najambitniejszych, którzy cenią wysoko postawioną poprzeczkę i naprawdę lubią się porządnie zmęczyć;
- ŚREDNI STOLEM - 25 kilometrów marszu przez drogi i bezdroża dla tych, którym niestraszna jest przygoda i szczypta ryzyka;
- MAŁY STOLEM - trasa 12 km - dedykowana początkującym drużynom młodzieżowym, rodzinom z dziećmi i wszystkim tym, którzy chcieliby zobaczyć "z czym to się je" ale jeszcze nie wykupili karnetu na fitness i basen żeby przygotować się do poważniejszego wyzwania, lub po prostu wolą spokojnie pospacerować niż wylewać siódme poty.

Wszystkie trasy w tym roku startują 26 sierpnia w miejscowości POBŁOCIE. Zapisy już trwają! Szczegóły na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury w Główczycach. Zapraszamy do współpracy media i zainteresowane osoby oraz firmy!

ZAPISY:
https://elektronicznezapisy.pl/event/1992
Strona organizatora:
http://gok-glowczyce.pl/maczuga-stolema-2017

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl