• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty jazdy na hulajnodze

Zapraszamy do zapisów na nasze coroczne warsztaty hulajnogowe, które odbędą się w Skate Arenie. Warsztaty poprowadzą nasi niezawodni instruktorzy z Teamu Scootive, którzy przyjdą do Was prosto z Warszawy! Karol Janeczko nie może się doczekać spotkania z Wami!

Warsztaty odbywać się będą w co drugą niedzielę przez cały rok szkolny! W tym roku same nowości! Mamy dla Was niespodziankę! Przygotowujemy dla Was zawody hulajnogowe, które odbędą się 13 listopada! Trenujcie dzielnie!

Byłeś uczestnikiem naszych tegorocznych półkolonii hulajnogowych? Dobrze się składa! Otrzymasz 10% zniżki na każde zajęcia!

Najlepsze zostawiliśmy na koniec! Każde warsztaty to jedno skreślenie na kartach, które otrzymacie na pierwszych zajęciach. Cztery zebrane skreślenia spowodują to, że za piąte zajęcia zapłacisz tylko 50% ceny! To nie koniec! Wykorzystana karta powędruje do naszej urny, z której pod koniec sezonu wylosujemy szczęśliwca, który zdobędzie super odjechany hulajnogowy gadżet! 

Przygotowaliśmy dla Was dwie grupy zajęć grupowych oraz dwie grupy VIP (małe grupki, maksymalnie 3-osobowe, które są dobierane poziomem zaawansowania uczestników)

Harmonogram zajęć:
10:00 - 11:00 - grupa podstawowa
11:30 - 12:30 - grupa średnio zaawansowana
13:00 - 14:00 - grupa VIP 1
14:15 - 15:15 - grupa VIP 2 

Zapisy w linku poniżej:
https://forms.gle/Coq1K2T34q6jsdER9

Więcej informacji pod numerem: 535303486 lub mailowo: hulajnoga.sk8arena@gmail.com lub w recepcji Skate Areny.

Przygotowujcie swoje hulajnogi i widzimy się w niedzielę!

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    60 zł
Zajęcia grupowe - 60 zł/os.
Zajęcia VIP - 120 zł/os.

-10% dla klientów tegorocznych półkolonii hulajnogowych Skate Areny.

*Na warsztaty obowiązuje przedpłata. Wszystkie informacje o sposobie płatności, wyślemy w mailu zwrotnym potwierdzającym miejsce na liście.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl