stat
Impreza już się odbyła

XX Jubileuszowy Rajd z Kompasem

 • niedziela, 26 września
 • Lokalizacja
  Wejherowo
 • Bilety
  80,
  ulgowy 20 - 50
  , w przedsprzedaży  48 - 60

Kolejna, dwudziesta już- Jubileuszowa Edycja Rajdu na Orientację "Z Kompasem"- odbędzie się w ostatnią niedzielę września w Wejherowie.

W okolicach malowniczo położonego Wejherowa znajdziemy piękne lasy, przepastne wąwozy, malownicze doliny z urokliwymi rzekami i potokami. Nie brakuje tutaj śladów historii. Na licznych wzgórzach morenowych ulokowano w XVII wieku kapliczki Kalwarii Wejherowskiej. W gęstych lasach otaczających Wejherowo znajdziemy również liczne pomniki związane z mroczną historią 1939 roku...

Organizatorzy szykują aż siedem atrakcyjnych- pieszych i rowerowych tras o zróżnicowanym poziomie trudności.
W bogatych pakietach startowych otrzymamy m.in. piękne pamiątkowe medale, imienne numery startowe, kolorowe mapy i wodoodporne karty startowe. Ponadto na wszystkich czeka prawdziwa uczta w rajdowym bufecie!

Honorowy Patronat nad Wydarzeniem objęli: Starosta Wejherowski, Pani Gabriela Lisius oraz Prezydent Miasta Wejherowo, Pan Krzysztof Hildebrandt.

Szczegółowe informacje oraz rejestracja- na stronie internetowej Rajdu: www.zkompasem.pl.

Podejmij wyzwanie i wystartuj na trasach XX Rajdu "Z Kompasem".

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl