• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Zumbini w DziKawce

Zumbini to zajęcia, które skupiają się na podróży dziecka w świat muzyki, ruchu oraz tańca. Naturalna odpowiedź na muzykę angażuje w zajęcia zarówno rodzica, jak i smyka. Zajęcia skłaniają do odczucia siły muzyki i tego jak mocno wpływa ona na nas stymuluje proces uczenia się, inspiruje do ruchu i tańca, a także wzmacnia więź pomiędzy dzieckiem i rodzicem.

w każdy poniedziałek (do 26.06), godz. 10:30 - 11:30

bilety 35 - 40 zł

w każdą sobotę (od 06.05 do 14.10.2023), godz. 09:00

Gdańsk,
bilety 400 zł
Niezwykle ważna jest nieodłączna wartość uczenia się muzyki i ruchu dla samego siebie, dlatego cieszymy się z każdej formy uczestnictwa w spotkaniu, w tym samej obecności, obserwacji z zachwytem, prymitywnej produkcji dźwięku / ruchu, pełnego zaangażowania w zajęcia.

Czym są zajęcia Zumbini?
- 40-minutowa zabawa muzyką i ruchem, która jest stworzona specjalnie dla dzieci w odpowiednim zakresie wiekowym.
- Zajęcia dla dzieci w wieku 0-4 lat z opiekunem.
- Ruch / taniec, granie na instrumentach oraz śpiewanie.
- Kontakt z muzyką oraz wszystkie korzyści z tym związane.
- Zajęcia prowadzone są częściowo w języku polskim, częściowo angielskim (większość piosenek w języku angielskim, pozostała część zajęć po polsku ) dzięki osłuchaniu się z językiem obcym, dziecko może w przyszłości łatwiej go przyswajać.
-Tworzenie więzi pomiędzy wszystkimi uczestnikami: dziecko-opiekun, dziecko-dziecko, opiekun-opiekun. Wszystko to dzieje się dzięki obecności w przyjemnym, muzycznym środowisku.
- Wiele oryginalnych piosenek, stworzonych przez Zumba® Fitness, specjalnie dla tego rodzaju zajęć.
- Skupiają się na energii i zabawie oraz sprzyjają naturalnemu rozwojowi kognitywnych, społecznych, emocjonalnych oraz fizycznych umiejętności.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl