stat
Impreza już się odbyła

przeRUNbane

Przełamujemy na chwilę serię rozrywkowych biegów, żeby pocisnąć wydarzenie, które odbije się wam na psychice!  5 najgorszych kilometrów, jakie tylko jesteście sobie w stanie wyobrazić. Ogrom podbiegów i ciężkiego terenu!

6 - 11 listopada 2020

Gdynia
bilety 45 - 50 zł
lis 28-29

sobota - niedziela, godz. 8:00 - 16:00

Gdynia, Bulwar Nadmorski
bilety 45 - 50 zł
Na mecie nie będzie na was czekać medal, na mecie zamiast niego otrzymacie SIEKIERĘ.

Mamy ambicję ułożyć najcięższa trasę w Trójmieście! Obfitującą w liczne absurdalne podbiegi, przeszkody naturalne i ciężki teren. Wszystko po to, żebyś na mecie, trzymając swoją limitowaną siekierę, mógł z czystym sumieniem powiedzieć "przeRUNbane".

ZAPISY: https://elektronicznezapisy.pl/event/5000.html

Obostrzenia pandemiczne
W związku z wirusem, apelujemy o zachowanie dystansu przed startem (min. 2m) między sobą. Zalecamy zasłanianie nosa i ust. Pakiety startowe będą zdezynfekowane. Płyn do dezynfekcji będzie dostępny wszędzie gdzie się da w strefie startu/mety/biura/depozytu. Pamiątkowe siekiery (również zdezynfekowane) będziecie pobierać sobie sami po przekroczeniu mety.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl