Imprezy i wydarzenia

Aktywuj się: Zumba Gold

data:
w każdy poniedziałek
godzina:
20:30
miejsce:

Hala Miejska  mapa

adres:
Gdańsk, Kołobrzeska 63
organizator:
Gdański Ośrodek Sportu
bilety:
wstęp wolny
PATRONAT

Zumba GoldŸ to zajęcia przeznaczone dla osób zaczynających przygodę z ZumbaŸ Fitness, dla kobiet w ciąży i pań, które chciałyby wrócić do formy po porodzie. To również doskonała propozycja dla osób po urazach i zabiegach, dla chorujących na cukrzycę, nadciśnienie, choroby stawów i dla osób w wieku 50+.Zumba GoldŸ wpływa na ogólne zwiększenie wydolności i siły fizycznej, zwiększenie zakresu wykonywanych ruchów oraz uzyskanie, utrzymanie i poprawę elastyczności mięśni. W rezultacie pozwala na szybsze spalanie kalorii, poprawę sylwetki, lepszą kondycję i większą możliwość bezbolesnego wykonywania codziennych zajęć.

To także sposób na pełniejszy wypoczynek, który pomoże zmniejszyć depresję i stres, a jednocześnie pozwoli na podniesienie jakości życia. Jest to też okazja do nawiązania nowych znajomości i znalezienia nowego sposobu na spędzanie wolnego czasu.

przeczytaj także:

  • Aktywnie w grupie od poniedziałku do piątku
    13 marca 2016 (18 opinii)

    Trójmiasto daje osobom aktywnym fizycznie coraz więcej możliwości spędzania wolnego czasu także od poniedziałku do piątku. W kalendarzu imprez znajdziemy cykliczne pozycje, za które w...

Dodaj zdjęcie
Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Tytuł:
Treść:
Autor (opcjonalny):
E-mail (opcjonalny):
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Pod patronatem