• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

2. Sztafeta Firm 2015

Z niezwykłą przyjemnością zapraszamy na drugą edycję Sztafety Firm, imprezy sportowo-rekreacyjnej, skierowanej do pracowników instytucji i przedsiębiorstw. Impreza odbędzie się w niedzielę 4 października 2015 r. na terenie Kampusu Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku.

Zmotywuj kolegów i koleżanki do startu w Firmowych barwach, wspieraj w realizacji pozazawodowych pasji, postaw na pracę zespołową i work-life balance. Niech Firmowa Sztafeta wyzwoli pozytywne emocje i będzie inkubatorem przedsiębiorczości, lojalności i samorealizacji. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.

Trasa biegu prowadzi po pętli o długości 2,5 km na terenie Kampusu AWFiS w Gdańsku.

Biuro startowe będzie czynne w dnia 4.10.2015 w godzinach 8:00 - 11:00

Start, meta i strefa zmian będą zlokalizowane na Stadionie Lekkoatletycznym. Na uczestników czeka piękny czerwony tartan dwóch stadionów, trawiasta murawa i parkowe alejki Kampusu.Zmontuj 4-osobową załogę , wymyśl nazwę i zarejestruj drużynę.


Bieg sztafetowy to klasyczne wyzwanie z zakresu team building. Do udziału zapraszamy pracowników, kierowników, managerów, dyrektorów i prezesów, którzy szukają nowych pomysłów na skuteczne zintegrowanie zespołu. Firma może być reprezentowana przez dowolną liczbę drużyn. Skład drużyny może być damski, męski lub mieszany w dowolnej konfiguracji. Jedna drużyna to cztery osoby.

W tym roku przygotowaliśmy cztery kategorie na narastającym dystansie 2 x 2,5 km oraz 2 x 5 km! Dwie pierwsze osoby pokonują dystans krótszy 2,5 km, dwie następne - dłuższy 5 km. Dzięki zmiennej długości trasy w jednej sztafecie mogą wystartować zawodnicy rozpoczynający swoja przygodę z bieganiem oraz Ci bardziej doświadczeni.

Nowością jest kategoria Nordic Walking, w której pierwsza osoba pokonuje dystans 2,5 km w technice nordic walking.

Podobnie jak w zeszłym roku, integralną częścią sztafety będzie piknik firmowy. Każda zainteresowana drużyna będzie miała możliwość wynajęcia specjalnej strefy relaksu, gdzie po biegu będzie można celebrować sportowe emocje z przyjaciółmi i znajomymi przy wspólnym firmowym stole.

Zapraszamy do udziału i współtworzenia Sztafety Firm. Atrakcyjne pakiety sponsorskie pozwolą Państwu na wykorzystanie potencjału i rozmachu wydarzenia w szerokich działaniach komunikacji marketingowej i PR, w sposób skuteczny wzmacniając siłę i pozycję marki.

W pakiecie startowym każda drużyna otrzymuje LunchBox z delikatesami i napojami.
Po biegu będzie można celebrować sportowe emocje z przyjaciółmi i znajomymi przy wspólnym firmowym stole.

Opcja rezerwacji odpłatnych miejsc w namiotach cateringowych dostępna podczas rejestracji.

Zapraszamy doświadczonych i początkujących biegaczy. Rywalizuj z najlepszymi. Walcz o dobre miejsce swojej drużyny w klasyfikacji generalnej lub indywidualnie.Przeczytaj relację z zeszłorocznej edycji Sztafety Firm.


Rejestracja

Rejestracji dokonuje Kapitan drużyny. Kapitan może zgłosić więcej niż jedną drużynę. Zmiany osobowe składu sztafety są możliwe przez zgłoszenie mailowe lub w Biurze Startowym. Faktury zbiorcze prosimy zgłaszać na adres mailowy biuro@sztafetafirm.org

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    300 zł
od drużyny

Opinie

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl