stat
Impreza już się odbyła

Akademia Dorszyk Cup 2019 (1 opinia)

Festiwal piłki nożnej odbędzie się 20 czerwca 2019 od godz. 14.00 do 20.00, w Gdyni Redłow , na obiekcie Gdyńskiego Centrum Sportu, ul. Olimpijska 5/9. W tym roku gramy równolegle na dwóch pięknych, miękkich boiskach.

Zapisy do Letniej Ligi!

19 lipca - 13 sierpnia 2019, godz. 8.00

Wstęp wolny

Turniej Kwalifikacyjny - Igrzyska Tokio

sie 9-11

piątek - niedziela

Gdańsk, Sopot,
bilety 39-199 zł
Kup bilet
( boisko ze sztuczną trawą ,
Gdyńskie Centrum Sportu ,
Gdynia Redłowo , ul. Olimpijska ,
przy peronie PKM Gdynia Stadion )

GRAMY:
bramkarz plus 5,
piłka nr 4,
zmiany lotne

bramki 5x2

jeden mecz trwa:
W KATEGORII 2010: 13 minut
W KATEGORII 2011/12: 12 minut

Nasz Festiwal Piłkarski to również:
muzyka
konkursy
PYSZNY GRILL
Frytki Belgijskie
fajne nagrody
medal za UCZESTNICTWO dla każdego Zawodnika
wstępnie planujemy wieczorny mini mecz OLD BOYS Gdynia

Na pewno Zawodnicy , Rodzice , Dziadkowie , Opiekunowie , Rodzeństwo ,
RAZEM z Trenerami Akademii
Mirosławem Zimnym i Damianem Małkowskim ,
WSZYSCY zrobią wszystko, aby godnie zaprezentować Nasze Miasto i Naszą Akademię .

UDZIAŁ POTWIERDZILI:

ROCZNIK 2010 :
1. Akademia Piłkarska LG Girls ( 2008 ) ----> Luiza Szulc
2. Pokolenia Lechii Gdańsk ----> Adrian Klimowicz
3. GKS Kowale ----> Dariusz Borkowski
4. UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim -----> Andrzej Staszewski
5. Wataha 2010 ------> Jacek Nowatkowski
6. Polonia Lidzbark Warmiński ------> Michał Wasik
7. Cartusia Kartuzy ------> Piotr Kwiatkowski
8. Akademia Piłkarska Gdynia ----> Mirek Zimny i Damian Małkowski

ROCZNIK 2011 / 2012 :
1. UKS Jedynka Reda 2012 ----> Zbigniew Elwart
2. Pokolenia Lechii Gdańsk ----> Adrian Klimowicz
3. Polonia Lidzbark Warmiński ------> Michał Wasik
4. UKS Jedynka Reda 2011 ----> Zbigniew Elwart
5. Gwardia Koszalin 2011 A ----> K. Tatarowicz
6. Gwardia Koszalin 2011 B ----> K. Tatarowicz
7. Cartusia Kartuzy ------> Piotr Kwiatkowski
8. Olimpia Osowa ------> Marcin Lejk
9. Akademia Piłkarska Gdynia ----> Mirek Zimny i Damian Małkowski

TERMINARZ DORSZYK CUP 2019:

BOISKO A:

ROCZNIK 2010

GRUPA A :

Akademia Piłkarska LG Girls
Cartusia Kartuzy
Polonia Lidzbark Warmiński
Wataha 2010

GRUPA B :
GKS Kowale
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
Pokolenia Lechii Gdańsk
Akademia Piłkarska Gdynia

14.00 Akademia Piłkarska LG Girls - Cartusia Kartuzy
14.15 Polonia Lidzbark Warmiński - Wataha 2010

14.30 GKS Kowale - UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
14.45 Pokolenia Lechii Gdańsk - Akademia Piłkarska Gdynia

15.00 Akademia Piłkarska LG Girls - Polonia Lidzbark Warmiński
15.15 Cartusia Kartuzy - Wataha 2010

15.30 GKS Kowale - Pokolenia Lechii Gdańsk
15.45 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim - Akademia Piłkarska Gdynia

16.00 Akademia Piłkarska LG Girls - Wataha 2010
16.15 Cartusia Kartuzy - Polonia Lidzbark Warmiński

16.30 GKS Kowale - Akademia Piłkarska Gdynia
16.45 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim - Pokolenia Lechii Gdańsk

17.00 A3 - B4
17.15 A4 - B3

17.30 A1 - B2
17.45 A2 - B1

18.00 o 7. miejsce przegrani A3/B4 i A4/B3
18.15 o 5. miejsce wygrani A3/B4 i A4/B3

18.30 o 3. miejsce przegrani A1/B2 i A2/B1
18.45 o 1. miejsce wygrani A1/B2 i A2/B1

BOISKO B:
ROCZNIK 2011/2012


GRUPA A :
UKS Jedynka Reda 2011
Gwardia Koszalin 2012
Olimpia Osowa
Cartusia Kartuzy
Polonia Lidzbark Warmiński

GRUPA B :
UKS Jedynka Reda 2012
Gwardia Koszalin 2011
Pokolenia Lechii Gdańsk
Akademia Piłkarska Gdynia

14.00 UKS Jedynka Reda 2011 - Gwardia Koszalin 2012
14.13 Pokolenia Lechii Gdańsk - Akademia Piłkarska Gdynia

14.26 Polonia Lidzbark Warmiński - Gwardia Koszalin 2012

14.39 Olimpia Osowa - Cartusia Kartuzy
14.52 UKS Jedynka Reda 2012 - Gwardia Koszalin 2011

15.05 Polonia Lidzbark Warmiński - Cartusia Kartuzy

15.18 UKS Jedynka Reda 2011 - Olimpia Osowa
15.31 Gwardia Koszalin 2011 - Akademia Piłkarska Gdynia

15.44 Polonia Lidzbark Warmiński - UKS Jedynka Reda 2011

15.57 UKS Jedynka Reda 2012 - Pokolenia Lechii Gdańsk
16.10 Gwardia Koszalin 2012 - Cartusia Kartuzy

16.23 Polonia Lidzbark Warmiński - Olimpia Osowa

16.35 UKS Jedynka Reda 2011 - Cartusia Kartuzy
16.48 Gwardia Koszalin 2012 - Olimpia Osowa

17.01 Gwardia Koszalin 2011 - Pokolenia Lechii Gdańsk
17.14 UKS Jedynka Reda 2012 - Akademia Piłkarska Gdynia

UWAGA!
Zespół który w grupie A zajmie ostatnie 5 miejsce , kończy udział w turnieju , ale może rozegrać dodatkowo mecz towarzyski

17.27 A3 - B4
17.40 A4 - B3

17.53 A1 - B2
18.05 A2 - B1

18.18 o 7. miejsce przegrani A3/B4 i A4/B3
18.31 o 5. miejsce wygrani A3/B4 i A4/B3

18.44 o 3. miejsce przegrani A1/B2 i A2/B1
18.57 o 1. miejsce wygrani A1/B2 i A2/B1


UWAGA!
Po zakończeniu meczów finałowych, będziemy przygotowywać Ceremonię wręczenia nagród.

WSZYSCY Uczestnicy otrzymają medal.
Zespoły które zajmą miejsca od 1 do 4 otrzymają pucharki.
Zawodnicy, którzy zajmą z zespołem miejsca od 1 do 4 otrzymają getroskarpety lub bidony.

Nagrody indywidualne otrzymają:
NAJLEPSI: Zawodnik i Bramkarz , w każdej kategorii oddzielnie

W oczekiwaniu na Ceremonię ok. 19.00 planujemy MECZ POKAZOWY byłych Gwiazd, m.in.: Janusz Kupcewicz, Tomasz Korynt, Czesław Boguszewicz, Mieczysław Gierszewski, wielu innych.

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia