• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Bieg Morskiego Komandosa

Już po raz szósty Adventure Park Gdynia Kolibki, wspólnie z gdyńską jednostką wojskową FORMOZA, organizują Bieg Morskiego Komandosa im. Pamięci gen. broni W. Potasińskiego.

V Bieg Morskiego KomandosaPrzedsięwzięcie to cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród żołnierzy, komandosów oraz militarystów. Niezwykłe walory terenowe Gdyni - plaża, morze, morenowe wzgórza poprzecinane licznymi potokami, połączone z zadaniami specjalnymi z selekcji do jednostek specjalnych oraz niekonwencjonalne pomysły organizatorów, czynią z BMK wydarzenie unikatowe na skalę kraju. W 2012 roku, branżowe pismo Polska Zbrojna uznała, że bieg ten jest najtrudniejszym z wszystkich organizowanych na terenie naszego kraju i wciąż pozostaje w czołówce tych najbardziej wymagających.

Pierwszego dnia uczestnicy będą startować w pięciu kategoriach: Hard I, Hard II, Hard Historyczny, Sprint oraz Team. Drugiego dnia odbędzie się start dla początkujących biegaczy czyli Operacja Rekrut oraz Bieg Małego Komandosa dedykowany dla najmłodszych miłośników aktywnego wypoczynku. W ciągu dwóch dni wystartuje ponad 1000 osób z całej Polski. Jak co roku część kwoty wpisowego przekazywana z jest na pomoc charytatywną dla KRS Formoza.

Zapraszamy do uczestnictwa oraz kibicowania.

Wszelkie dodatkowe informacje znajdują się na biegkomandosa.pl

Przeczytaj także

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl