• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Biegun OCR Mud Race. Startuje nowy sezon z biegami przeszkodowymi

dak.
29 marca 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
Adventure Park Kolibki to trójmiejska wizytówka biegów przeszkodowych OCR. Adventure Park Kolibki to trójmiejska wizytówka biegów przeszkodowych OCR.

Biegun OCR powraca z nowym sezonem do Adventure Park Kolibki w GdyniMapka. Fani biegów przeszkodowych będą mieli okazję sprawdzić się 9 i 10 kwietnia w siedmiu kategoriach. Do rywalizacji przystąpić mogą zarówno doświadczeni, jak i początkujący, dorośli, dzieci lub całe rodziny. Koszt udziału waha się od 89 do 239 zł. Internetowe zapisy trwają do 3 kwietnia.Biegun OCR Mud Race. Zapisz sięCzy lubisz biegi przeszkodowe?

W weekend 9-10 kwietnia nastąpi oficjalne otwarcie sezonu w biegach przeszkodowych. Fani tejże aktywności w Trójmieście mogą zacierać ręce, bo kultowe już zawody, które do Gdyni przyciągają śmiałków od 2014 r., powracają do Kolibki Adventure Park.

Podczas pierwszej edycji Biegun OCR Mud Race oprócz kultowych już kategorii, jak: Open, Elite, Bieg Rodzinny czy B4 - Before wprowadzona zostaje formuła dla najmłodszych biegaczy.

Biegun Kids oraz Biegun Junior zostały stworzone z myślą o małych mistrzach polskiego OCR. Specjalnie przygotowana trasa dla dzieci w grupach wiekowych 6-8, 9-10 i 11-12 lat pozwoli im na sprawdzenie swoich umiejętności podczas startu indywidualnego. Juniorzy (13-16 lat) natomiast będą mogli spróbować swoich sił na ok. trzykilometrowej trasie z uproszczonymi przeszkodami w kategorii Open.

Zobacz, z jakim przeszkodami należy się mierzyć w Biegunie OCRZobacz, jak wygląda bieg z przeszkodami OCR z cyklu Biegun. Materiał archiwalny z 2019 r.Kategoria Rodzinna zostaje odświeżona i ujednolicona. Wprowadzone zostaje do niej również więcej koloru. Starty odbywać się będą całą rodzinką, dlatego warto przygotować oryginalne stroje, które nadadzą rozpoznawalności waszej drużynie. Dzięki temu można otrzymać dodatkowe punkty za styl.

Biegun OCR. Sprawdź regulaminyKolejną nowością jest wprowadzenie podziału na kategorię Elite oraz Elite Pro. Stworzone zostały z myślą o tych, którzy są doświadczeni i w biegach przeszkodowych czują się jak ryby w wodzie.

Internetowe zapisy trwają do 3 kwietnia. W zależności od kategorii za udział należy zapłacić: 129 zł (B4), 199 zł (Open), 219 zł (Elite), 239 zł (Elite Pro), 89 zł (Kids i Junior), 179 zł (Bieg rodzinny 1+1 + każda kolejna osoba 40 zł). Każdy, kto pokona trasę, otrzyma pamiątkowy medal.

Dowiedz się więcej o biegach przeszkodowych OCRWarto nadmienić, że to pierwszy z trzech Biegunów, które odbędą się w 2022 r. w Adventure Park Kolibki. Kolejne zaplanowane są na: 2-3 lipca oraz 22-23 października.

Zobacz Biegun "Chlupot w butach". Materiał archiwalny z 2019 r.

dak.

Wydarzenia

Opinie (6)

 • Kontener Formy!

  Powodzenia dla Całego Teamu! Jesteście Najlepsi! :)

  • 5 5

 • Nie rozumiem tego "fenomenu" (2)

  Młodym, pięknym i bogatym odbija, a organizatorzy pod przykrywka wielkiej idei promowania sportu błotnego zbierają kasę. Gdyby do domu przyszedł obnośny handlarz i chciał wam wcisnąć karnet za możliwość pobiegania po lesie i ubrudzenia się błotem w promocyjnej cenie zaczynającej się od 129 zł to korzystalibyście?

  • 6 2

  • Do boju!

   Niech się ćwiczą- w chwili próby pójdą na front bic się za ojczyznę. Chyba, ze ci mezni korpo-chłopcy w rurkach... jako pierwsi spier.... na zachód.

   • 4 0

  • darmowy to jest spacer po Galerii Handlowej

   Ja tam alternatywnie nie widuję za dużo spacerowiczów w "darmowym lesie" :). więcej ich jest w Galeriach Handlowych - tam chyba też nic za darmo nie dają.
   Fenomenem, to jest wywalanie kasy na Netflixa siedząc niezmiennie na kanapie.
   To jest kwestia priorytetów, na co wydasz swoją kasę.
   Ja wydaję ją na błoto, las i wspaniałą atmosferę

   • 0 0

 • Ludzie, litosci !

  Jak po siedzeniu 8h przy kompie macie za dużo energii to kupcie sobie ogródek działkowy za miastem, opielcie, skopcie, posadźcie coś, a nie gonicie się jak dzieci po lesie...

  • 4 2

 • Hejt

  Dzień dobry hejterom.
  Jak zwykle marudzita. Nie rozumiem, czy Was to boli, że ktoś biegnie, czy boli, że się bawi? Tak nie wyleczycie kompleksów i nikogo nie wzrusza, że je macie. Dajcie se spokój, bo tylko ośmieszacie się w swojej cynicznej drwinie.

  • 4 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Blaster Games - Gry Nerf Gdańsk

60 zł
gry, zajęcia rekreacyjne, trening

Przez Wydmę Orzechowską z buta i wizyta w Ustce (2 opinie)

(2 opinie)
spacer, zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka

Harpuś - Rusz z mapą po przygodę!

25 zł
zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka, impreza na orientację

Forum

Najczęściej czytane