stat

BuggyGym: Aktywne spacery z bobasem - Zbiornik Augustowska

Aktywny spacer z wózkami to propozycja dla wszystkich rodziców, chcących spędzić aktywnie godziny poranne i popołudniowe razem ze swoimi dziećmi. Podczas zajęć będzie można zaznajomić się z aktywną formą spaceru z wózkiem, a także poprzez ćwiczenia ogólnorozwojowe (z wykorzystaniem dostępnych przyrządów) poprawić poziom swojej aktywności fizycznej. Dzięki tej atrakcyjnej formie spędzenia wspólnie czasu z dzieckiem, korzyść spędzenia aktywnie czasu jest tak samo znacząca dla rodziców jak i dla dzieci. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów rekreacji ruchowej oraz BuggyGym.

Przydatne informacje:

zabierz ze sobą wygodne buty sportowe, sportowy strój dający swobodę ruchu oraz wodę i przekąskę dla siebie i dziecka, na każdych zajęciach spotkać się będzie można z atrakcyjnymi ćwiczeniami, zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Poniedziałek
godzina 10:00

Czwartek
godzina 17:15

w każdy czwartek (do 24.06), godz. 16:30 - 18:00

Gdańsk,
bilety 25 zł
ulgowy 20 zł

12 czerwca - 10 lipca 2021, godz. 10:00

Wstęp wolny

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Informacje

Reklama

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl