stat
Impreza już się odbyła

BuggyGym: Aktywne spacery z bobasem - Zbiornik Augustowska

Aktywny spacer z wózkami to propozycja dla wszystkich rodziców, chcących spędzić aktywnie godziny poranne i popołudniowe razem ze swoimi dziećmi. Podczas zajęć będzie można zaznajomić się z aktywną formą spaceru z wózkiem, a także poprzez ćwiczenia ogólnorozwojowe (z wykorzystaniem dostępnych przyrządów) poprawić poziom swojej aktywności fizycznej. Dzięki tej atrakcyjnej formie spędzenia wspólnie czasu z dzieckiem, korzyść spędzenia aktywnie czasu jest tak samo znacząca dla rodziców jak i dla dzieci. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów rekreacji ruchowej oraz BuggyGym.

lis 27

sobota, godz. 11:00

Gdańsk
Wstęp wolny

1 października - 31 grudnia 2021

Gdynia
Wstęp wolny
Przydatne informacje:

zabierz ze sobą wygodne buty sportowe, sportowy strój dający swobodę ruchu oraz wodę i przekąskę dla siebie i dziecka, na każdych zajęciach spotkać się będzie można z atrakcyjnymi ćwiczeniami, zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Poniedziałek
godzina 10:00

Czwartek
godzina 17:15

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl