• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Gdańska Liga Rallycross Modeli RC

Gdańska Liga Rallycross RC 2024. W ubiegłym roku w kilka osób rozpoczęliśmy przygodę z budową toru do Rallycross dla modeli zdalnie sterowanych w skali 1:10. Teren pod tor udostępnił nam Gdański Auto Moto Klub, a sam tor udało się nam zbudować w połowie kwietnia 2023. Tydzień później rozpoczęliśmy cykl wyścigów pod nazwą Gdańska Liga Rallycross RC.

Obecnie przygotowujemy się do startu Gdańskiej Ligi Rallycross 2024, przewidujemy 6 Rund zaczynających się 28.04.2024 i kończąc 15.09.2024. Kalendarz dostępny jest na stronie Facebook.

Jeździmy amatorsko, ale staramy się podnosić poziom organizacji zawodów i umiejętności Mamy program pomiaru czasu, stronę www, na koniec rozdajemy statuetki, puchary, nagrody i co najważniejszy tonę zabawy i radości.

Osoby chcące wziąć udział w zawodach, chcielibyśmy zachęcić do polubienia strony na FB zadawania pytań, przyjścia by zobaczyć i dowiedzieć się więcej o tej dyscyplinie jak ruszy Liga w kwietniu, wcześniej planujemy też trening/spotkanie na torze. Dołączyć można na każdym etapie, nawet na jedną Rundę by posmakować z czym to się je Niedługo wróci strona internetowa gdzie będzie można dowiedzieć się więcej o samych zawodach i jak się do nich przygotować.

Jest to dyscyplina, w której rodzic może ścigać się z dzieckiem, świetnie łączy pokolenia, wzmaga relacje z dzieckiem, odciąga w atrakcyjny sposób od telewizji i komputerów.

Serwisowanie modeli rozwija umiejętności manualne, wiedzę o elektronice, mechanice, silnikach elektrycznych co jest aktualne popularne ze względu na kierunek rozwoju motoryzacji i można to wykonywać na stoliku w mieszkaniu.

Jest dużo plusów, które widzimy na bazie naszego doświadczenia, ale jest to nasza pasja więc najlepiej przekonać się samemu.

Zachęcamy i zapraszamy do kontaktu.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl